Otomatik Bildirim Okuma - Güncelledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. müridler telefonu hep konuşturdum. en son "arayanın ismini söyle" diye program yükledim, programın simgesi; bi bayanın ağzı var ordan ufak bi kutucuk çıkarmışlar kutucukta telefon işareti var. bu programla arandığımda yada mesaj geldiğinde önce ve sonra ben ne yazarsam onu yapıyor. bildirim seçeneğide var: bunda direk bildirimleri okuyor. ben telefondan neden girdiğimi hatırlamyorum ama linki mecburen verecem; internethaber.com bu siteye girince bildirimlere izin ver/verme seçenekleri çıkıyor bilgisayarda; chromede izin verince adamlar bildirim yapınca saatin yukarısında bildirim çıkıyorya orada bildirimleri çıkıyor, telefonda; yine chromede bu siteye girdim bildirimlere izin verdim, bide bu "arayanın ismini söyle" programıda bildirimleri otomatik okuyunca nerde son dakika haberleri var hepsinden haberim oluyor (:

işe yarar program. müridler faydalansın (;

güncellemem; arkadaşlar bu internethaber.com gibi ntvspor.net 'te öyle bildirim yapıyor. hiçbirşey yapmadan otomatikman herşeyden haberim oluyor (: bu siteler gibi başka var mı bildiğiniz? o sitelerede telefonumdan gireyim izin vereyimde o sitelerin bildirimlerini otomatik okusun telefonum. hatta hatta biraz abartayım; haber ve spor işleri tamam günlük burçlar olurya hergün bir kere başak burcumun mesajını okuması için öyle burç yorumu yapan site, o günün önemli olayını açıklayan site, işte "tarihte bugün" olurya onları okusun (: tüm bunları otomatik yapan site var mı? varsa biliyorsanız söyleyinde bu istediklerimide yaptırayım telefonuma (: 

ve bunlar aklıma gelenler, başka farklı işe yarar şeylerde olabilir, başka şeyler bilen var mı? 

ajan1111 tarafından 12/Oca/20 11:53 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bu kadar güzel mi lan bu hayat. 

Valla senin şu çabana azmine şaşırıyorum. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

bu kadar güzel mi lan bu hayat. 

Valla senin şu çabana azmine şaşırıyorum. 

evet güzeeel ve herkesin birbirinden haberi olmadan bana dediği ortak şey; "hayat sana güzel" yani evet bana güzel (((:

bak şimdi bile; söylediğini yazıyorum; "pekekenin (: sözde yöneticisi etkisiz hale getirildi."

ajan1111 tarafından 08/Oca/20 12:30 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

güncelledim.

Toplam Hit: 792 Toplam Mesaj: 4
otomaik bildirim okuma