folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Otomatik Vites Araba

Otomatik Vites Araba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

debriyaj olacak arabada usta.

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek

Vitesi P den D YE ALIRKEN FRENE BASMAYI UNUTMA. Araba giderken degistireyim deme azina sicarsin. Bu yuzden 5000 tl gitti  Bu D den P ye alirkende gecerli. Surerken elini vitese koyma sakin.

Fincan tarafından 12/Kas/13 14:27 tarihinde düzenlenmiştir

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek

çalıştırırken frene basarak çalıştır.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Fincan bunu yazdı

Vitesi P den D YE ALIRKEN FRENE BASMAYI UNUTMA. Araba giderken degistireyim deme azina sicarsin. Bu yuzden 5000 tl gitti  Bu D den P ye alirkende gecerli. Surerken elini vitese koyma sakin.

başkasının yanında söylemeyin amk gülerler

ne demek D den 1-2-3 e alınmaz? öyle birşey yok sen D de 100 km hızla giderken 1 e 2 ye 3 e alırsan tabii şanzımanı dağıtırsın

dik yokuşlarda D den 1 e veya 2 ye alabilirsin

öyle senin dediğin gibi yok D de giderken 1-2-3 e alınmaz diye birşey yok uydurmayın :)

bazı arabalarda D de giderken boş bulunup P ye geçmesini engelleyen kilit var

zaten araba sürmesini bilen adam böyle bir hata yapmayacağını bilir...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    Fincan bunu yazdı

ne demek D den 1-2-3 e alınmaz? öyle birşey yok sen D de 100 km hızla giderken 1 e 2 ye 3 e alırsan tabii şanzımanı dağıtırsın

öyle senin dediğin gibi yok D de giderken 1-2-3 e alınmaz diye birşey yok uydurmayın :)

Haci sen ne dediginin farkinda degilsin yada benim yazdiklarimi baska bi yerinden anladin. Ben D den 1-2 ye alinmaz demisim mi? Bakayim yok dememisim. 50 -60 neyse giderken herhalde degistirilmez gerizekaliysan yaparsin. Dik yokuslardan ziyade camurlu karli yollarda 1-2 kullanilir. Giderken 1veya 2 ye alan hic duymadim. triptronik lerde oluyosa o ayri. 12 yil duz 9 yildir otomatik kullaniyorum biraz bilgim olsun dimi? ayrica 5000tl yide d den p ye gecirerek dagitmadim. Cok merak ediyorum ne kadardir soforlugun var. Burda ahkam kesmekle olmuyor bu isler. Biraz efendi ol.

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Fincan bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    Fincan bunu yazdı

Haci sen ne dediginin farkinda degilsin yada benim yazdiklarimi baska bi yerinden anladin. Ben D den 1-2 ye alinmaz demisim mi? Bakayim yok dememisim. 50 -60 neyse giderken herhalde degistirilmez gerizekaliysan yaparsin. Dik yokuslardan ziyade camurlu karli yollarda 1-2 kullanilir. Giderken 1veya 2 ye alan hic duymadim. triptronik lerde oluyosa o ayri. 12 yil duz 9 yildir otomatik kullaniyorum biraz bilgim olsun dimi? ayrica 5000tl yide d den p ye gecirerek dagitmadim. Cok merak ediyorum ne kadardir soforlugun var. Burda ahkam kesmekle olmuyor bu isler. Biraz efendi ol.

21 senedir araba sürmekteymişsin ama vitesi giderken P ye almışsın hahahahahaha konuşma bence hocam ayrıca efendini sevsinler amk :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

tek ayak kullan arabayı eğer hala gitmediysen :D yoksa her frende öne savrulursun :D

Edit: Konu dünün konusuymus usta,hala yaşıyorsan sorun yok tamamdır :D

Poet tarafından 12/Kas/13 18:59 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

gokart gibi de düşünebilirsin haci sag pedal gaz sol pedal fren ama ayni anda basarsan zortingen

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3388 Toplam Mesaj: 39