Oy Oy Oy..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    Yaw iki haftadır Bulgaristan daydım.. ordaki tüm cafelerden tbt a girmeye çalışıyodum.. bi ton küfür ettim adamlara.. sorun tahribatta imiş meğer..geldim int. bitmiş..n oldu bişeler mi kaçırdım?? biri anlatsaya kısaca..
    Bide ben önemli üç-beş msg. bekliodum..hem onlar gelmemiş(ki gönderilmişler) hemde bana gelen we yazdıım son 3-5 msg. gitmiş..n oldu onnara??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hitom
    Hitom's avatar
    Erkek
    laa olum sen dalga mı geçiyon bulgaristanda jki internet nerede var! türkiyenin internet alt yapısı bulgaristanın çeyreği kadar gelişse şükür decem valla! kablonet aylık 8 milyon bağlantı hızı 256 kb miydi yoksa 2mbitmi tam olarak bilemeyecem....

Halk Watan Türkmenbaşy!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    database i bi hafta geri aldik hoja forumda ondandir:)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    HitoM: birader hangi şehirde iki tane war yaw?? Silistre'de(ki resmen ufacık kasaba orası!..) benim bilddim 7 İnt.Cafe war.. bazılarında hız süper..en azından benim dial up a (6kb/sn.) oranla..
    Neyse..
    HolyOne: Eyw. abi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    holyone :

abi forum bana durup durup 10000 saniyelik flood koruması koyuyo ya :(((((((

tozuttu heralde forum :))))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1905 Toplam Mesaj: 5