Oylece Gittin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    ÖYLECE GİTTİN
    gittin...ben arkandan sadece baktım.oysa söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki..."gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini.gidersen,sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak.gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi.o karanlıkta yokmu kaybedeceğim"diyecektim sana,konuşamadım...
    gittin...gidişini görmemek için gözlerimi kapattım.öylesine acıdıki içim ,tutup koparsalardı kolumu,bacağımı bu kadar acı duymazdım.acım yaş olup akmalıydı gözlerimden.ağlayamadım...
    gittin...seni delicesine bir tutkuyla sewiyordum oysa.tutkum senin olmaktı,tutkum senin teninde erimek,tutkum hayatı seninle, sadece seninle paylaşmaktı.anlatamadım...
    gittin...gidişini önlemek için tutmak vardı ellerinden.ellerim değilmiydi her dokunuşumda seni ürperten_?_ ürperirdin yine biliyorum.bir kez tutsam ellerini,gitmek için biriktirdiğin bütün cesaretin kaybolurd! u.tutamadım...
    gittin...bir yıkım gibiydi gidişin.sen adım adım uzaklaşırken benden, çöküp kaldı bedenim olduğu yere.nice terk edilişlere dayanan bu yürek bu kez yenilmişti.bu kadar zayıf değildim ben kalkmalıydım.kalkamadım...
    gittin...oysa geldiğin gün gideceğini biliyordum hazırdım gidişine.kaçak zamanları yaşıyorduk. zaman bitecek ve sen gidecektin.bense gidişinin ertesi günü hyatıma kaldığım yerden başlayacaktım.başlayamadım...
    gittin...bir şey söyledin mi giderken_?_ "KAL" dememi istedin mi_?_ son bir kez "SENİ SEVİYORUM" dedinmi_?_ "BEKLE BENİ,DÖNECEĞİM" diye umut verdin mi_?_ beynim öyelesine uğulduyordu ki duyamadım...
    gittin... nereye gittiğin önemli değildi.binlerce kilometre uzakt da olsan , iki metre ötemde de olsan fark etmiyordu.artık yoktun ve asıl bu düşünce beni felç ediyordu.kurtulmalıydım senden ,bu yokluk duygusundan kurtulmalıydım.kurtulamadım...
    gittin... unutlanların arasına katılmalıydın.anıları bir sandığa koyup hayatı bir yerinden ya! kalamalıydım.bu aşk noktalandıydı, bu sevdada vazgeçmeliydim.yapamadım...
    gittin... bir okyanusun ortasında, tek küreği kaybolmuş sandalda dev dalgalarla boğuşan bir denizciyim şimdi.bil ki sevmekten vazgeçmedim seni, bil ki seninle birlikte sevdanıda taşıyacağım yürağimde.bil ki seni unutamadım!...
    hayatım boyuncada untmayacağım asla ve asla sen istesende istemesende...

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Hiç bir sevdayı tek yürekte taşıyamazsın İlginç...
    Ve her giden geri gelmiyor.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    takla_atan_imam
    takla_atan_imam's avatar
    Erkek
    4 gun oluyor kiz arkadasimdan ayrildim , kuzeni karsiydi bana sonra dayanamadi ayirmayinca bizi abisine sikayet etmis beninkini oda mesaj atti bu dunyada kavusamadik obur dunyada bekliyecem seni filan ulasamiyorum kendisine 4 gundur haber alamiyorum ya beni cok sevdigi icin yapdiysa oldurduyse kendini anam avradim olsun oyle biseyin oldugunu duyarsam saniye beklemem intihar ederim ulan cok seviyorum be cok uzdum istemeyerek affet sevdigim su an bile gozlerimden yaslar akiyor:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Allahim ne olur yasiyor olsun baska bisey istemem!!!!Resimlerine bakip bakip agliyorum ruh oldum a.q cok ozledim!!!

Girmeden tefrika bir millete, dusman giremez.Toplu vurdukca yurekler, onu top sindiremez.Enbiya yurdu bu toprak suheda burcu bu yer, Bir yikik turbesinin ustune Mevlana titrer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek

Ne Hasta Bekler Sabahı,
    Ne de taze ölüyü mezar..
    Seni Beklediğim Kadar..
    iLgiNc zate yıkılmıştım bu yazı hepten yıktı beni.. Of ulan Offfff!!!

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    NowalgiN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hiç bir sevdayı tek yürekte taşıyamazsın İlginç...
    Ve her giden geri gelmiyor.

haklisin abi her giden geri gelmez
    nedense ayaklarimizin altindaki
    papatyalari gormeyiz de
    baskalarini severiz
    gelmesin artik ne diyim
    onun cani sagolsun
    en azindan bana sevmeyi sevilmeyi
    tattirdi.

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    MoMoSH bunu yazdı:

Ne Hasta Bekler Sabahı,
    Ne de taze ölüyü mezar..
    Seni Beklediğim Kadar..
    iLgiNc zate yıkılmıştım bu yazı hepten yıktı beni.. Of ulan Offfff!!!

hayatin gercekleri abi bunlar
    ilk defa boyle bir aci yasadim
    ama artik kendimi daha fazla
    yipratmamaya karar verdim.

Toplam Hit: 1528 Toplam Mesaj: 6