Öylesine Bir Yazı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Kimim?
    Yada kimsin?
    Hergün kafamı kurcalıyor bu soru. kendim bildim bileli. kimin aklına gelmezki gerçi? kim; kim olduğunu neye benzediğini, düşüncelerinin kime neyi düşündürdüğünü yada sesinin dışardan nasıl duyulduğunu merak etmezki?
    Merak edersin elbet. ama kim kafasına takar ki bu durumu?
    Önemli midir?
    Çok mu önemlidir?
    Yada değil mi?
    Yaşayış tarzına bağlı bi durumdur bu aslına bakarsan. Eğer insanların senin hakkındaki düşünceleri için yaşarsan. önemlidir. ve saygı duyulmalıdır bu duruma. Çünkü nasıl sevileceğini bilirsen, sevilirsin.
    Sevilmek? Önemli midir?
    Değişir. İnsanın kendi kendine mutlu olabileceğine inanıyorum. yıllarca başardım bunu. şimdi bu konuda çok başarılı olduğum söylenemez. insanlar önemli bi yer kaplıyor hayatımda. onlar için ağlıyorum bazen, bazen gülüyorum ve bazen sinirleniyorum kendime. Ama yapıcağım. Mutlu olmak için kendimden başkasına ihtiyaç duymadığım gün. sonsuz mutluluğa ulaştım demektir.
    Çünkü toplumun yarattığı değerlere uymak her zaman kolay değildir. ve siz sevilmek için topluma uymak zorundasınızdır. oysa toplum acı verir. bazen dışlar alışılmışın dışında davrandığınız için, bazen kucaklar tamda herkesin yapmaya çalıştığı şeyi başardığınız için.
    Yalnız mutlu olabilmeyi başarınca insan, suya bağlanır toprağa bağlanır. ve hiçbir toplum kuralınada uymak zorunda değildir. düşün yepyeni bir arabanın insanı mutlu ettiğini görmezsen, sana yeni bir araba alındığında sevinemezsin. çünkü hangi durumda sevinileceğini bilmiyorsun.
    Tek başına olduğunu düşün, toplumdan uzak ve ilkkez bir portakal yediğini, verdiği zevk öyle mest etmişki seni gülüyorsun. ve bundan sonra her portakal yediğinde yerlere yatarak gülüyorsun. seni  garipseyecek bir toplum yok çünkü. bir kurala ait değilsin ve asla seni üzmeyecek olan şey için mutlusun.
    eğer mutlu bir hayat yaşayacaksa bir insan yalnız olmalı. toplumdan uzak...
    Kimim?
    Ne zaman bu soruyu düşünsem aklıma bambaşka fikirler gelir,  bulamam kim olduğumu. yalnızlığa kaçar aklım. mutluluğa. üzülmeme düşüncesine.
    Hayat güzeldir, yalnızken...

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

hocam senin evlenme vaktin gelmiş artık

asdasdsa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

güzel yazı,katılıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Yazıyı şahsen çok beğendim ... ( sorgucu insanları severim. Seni sevmeme izin verirsin demi : D )

the man who gets tired after eating a ban
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Hayat güzeldir, yalnızken...

Ben de böyle düşünüyorum. Kendimi bildim bileli yalnızlığı sevdim. Askerde tuvalet hariç hiçbir yerde yalnız değildik. En çok da yalnız kalmayı özlemiştim. Karanlık, yalnızlık, empyrium. Vazgeçilmez üçlü.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam senin evlenme vaktin gelmiş artık

-----------------------------
    Var hocam daha ona:D

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
Toplam Hit: 1329 Toplam Mesaj: 6