folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

Sene olmuş 2011 hala hepar diye neyi savunduğu belli olmayan , ülkeyi geriye götürücek aşırı milliyetçi partiye oy

verenler var , hepar liderinin tahhaüt ettiği şeyler iktidar olursak onu asıcaz bunu kesicez , ey osman pamukoğlu

asmakla kesmekle bişeyler olsaydı kasaplar adam olurdu adamm.

Aşırı milliyetçilik,körü körüne milliyetçilik toplumları her zaman uygarlık,çağdaşlık çizgisinden uzaklaştırır.

Evet uygarlık diye dağdaki pezevenkleri davulla zurnayla karşılıcaz. Uygarlık, çağdaşlık diye diye o dağdaki şerefsizler böyle yüz buldular.

Daha Hepar'ı ne kadar araştırdın, nekadar takip ettinde neyi savunduğu belli olmayan diye bir tabir kullanıyorsun ?

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Sene olmuş 2011 hala hepar diye neyi savunduğu belli olmayan , ülkeyi geriye götürücek aşırı milliyetçi partiye oy

verenler var , hepar liderinin tahhaüt ettiği şeyler iktidar olursak onu asıcaz bunu kesicez , ey osman pamukoğlu

asmakla kesmekle bişeyler olsaydı kasaplar adam olurdu adamm.

Aşırı milliyetçilik,körü körüne milliyetçilik toplumları her zaman uygarlık,çağdaşlık çizgisinden uzaklaştırır.

Evet uygarlık diye dağdaki pezevenkleri davulla zurnayla karşılıcaz. Uygarlık, çağdaşlık diye diye o dağdaki şerefsizler böyle yüz buldular.

Daha Hepar'ı ne kadar araştırdın, nekadar takip ettinde neyi savunduğu belli olmayan diye bir tabir kullanıyorsun ?

Merak etme kurusıkı yorum yapmıyorum itici bulduğum halde osm. pamukoğlunu dinledim, Günlük medyadan takip ettim, kendi sitesinden takip ettim..

Bide dağdakileri indirme meselesi var , ben akp'ye oy verin çağdaş olalım yeppaa diye bi tutum sergilemedim..

Herhangi bi partiyi tutmuyorum, herhangi bi partiye oy vermeyide düşünmüyorum..

Sadece seçildiği zaman başbakan olucak bi adamın asarız keseriz demesi komik sene 2011 bu arada.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:

Tahribat'ta AKP'yi korkutan anket

Sadece tahribat üyelerinin katılabildiği ve sadece bir kez oy verebildiği ankette Şu ana kadar verilen oylara göre Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partis (CHP), yüzde 33 ile birinci sırada görünüyor. Yüzde 20 ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) listenin ikinci sırasında. Üçüncü sırada ise yüzde 11 ile Milliyetçi Hareket Partisi yer alıyor.

Boş , kararsız ve liseliyim henüz oy veremiyorumların toplamı Türkiye geneli için yüzde 21 olurken, BDP'ye oy verenlerin oranı yüzde 2. Seçime katılacak diğer partiler ve bağımsız oyların toplamı ise yüzde 11. 

Yüzlerce kişinin oy kullandığı anket halen sürmekte.

kanımca   akp  tahrıbattan  %20 oy cıkartabılıyorsa bu secımı   1. sırada  biterecegine en büyük işarettir 

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

LÖ PEN LER.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
Toplam Hit: 13046 Toplam Mesaj: 95