folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Oyun Serialını Girerek Steam Kütüphanesine Ekleme

Oyun Serialını Girerek Steam Kütüphanesine Ekleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Böyle bir şey var mıdır dostlar ? Eski orjinal dvd'ler evde boş yere tozlanıyor. Bir kaç forumda baktım yeni oyunlarda oluyor demiş. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeggeM
    MeggeM's avatar
    Erkek

seriallerin steam seriali olmaı genelde kutunun arkasında steam logosu oluyor (origin ise origin iconu gibi) ama genelde eski oyunlar sadece kurarken key girmeni istedğinden steam da çalışmıyolar :(

EDİT: burada var ayrıntısı https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

MeggeM tarafından 24/Haz/16 23:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Steam logolu oyun dvd'lerini nereden temin edebilirim ? DR satar mı ? Steam'den almak işime geliyor ancak indirmesi akk bittikten sonra işkence resmen.

mkyb tarafından 24/Haz/16 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Steam logolu oyun dvd'lerini nereden temin edebilirim ? DR satar mı ? Steam'den almak işime geliyor ancak indirmesi akk bittikten sonra işkence resmen.

genelde steam oluyor dr dekilerde. yinede alacağın oyunu önceden aratman lazım. mesela witcher3 ün kutulu sürümünü millet steam diye aldı.. oyunun gog sürümü çıktı. yani alacağın kutulu oyunu aratırsan veya dr ye sorarsan iyi olur.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

mesela ben bf4 aldım d&r dan geldim eve origini indirdim seriali girdim indir butonuna bastıktan hemen sonra durdura bastım tabi böylelikle c nin içinde origin download bf4 klasörü oluşmuş oldu

daha sonra dvd lerin içindekileri attım o klasörün içine indirme ye devam komutunu verdim indirilmiş sayıp direk kuruluma geçti 

sorunun cevabnın bi benzeri olabilir diye yazdım bunları :)

..Morali hep bozuk olan insan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Oluyor hocam bahsettiğiniz şekilde kuzenim D&R'dan TW Attila oyununu almıştı kutudan steam cd-key'i ile birlikte geldi kurup etkinleştirince kütüphaneye eklendi. Ama her kutulu oyunda olacağını sanmıyorum. Oyun stüdyolarının Valve ile anlaşmalı olması gerekiyor olabilir.

Kernel_Panic tarafından 26/Haz/16 05:13 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 1258 Toplam Mesaj: 6
steam serial