Oyun Yukleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek
    arkadaslar bir oyun aldim adı the punisher bu oyunu bir türlü yükleyemedim bilen varsa anlatirsa sevinirim.biraz eski bi oyun ama zevkli bi oyun. bide de cold war Daemon Tools la oyun yukleme konusunda bana bilgi verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler

birgün olmasada birgün mutlaka
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    yaklaş bana
    :D:D
    oyunları ben kuruyom msn i pm at konuşalım anlatmaya çalışırım
    inşallah kurarsın çok zewkli bi oyun :D
    hele zamanı yawaşlatıp bıçak fırlattığın bi efekt war kiii aman aman :D:D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar burda anlatın herkes ögrensin öle özelde olmuyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    e biri de oyunu upload etsin oldu olucak bizde oynayalim :) ohom, ynai yardim edelim kurulmasina .P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gEL_pC_pC
    gEL_pC_pC's avatar
    Erkek
    eğer cd deki oyun dosyaları rar.lı dosyalar ise rarlı dosyaları tek bir klasöre toplayın mesela rarlı dosyayı çalıştırırken deyinki hedef olarak c:/oyunlar/puinsher diye ....rarlı dosylaraı açtıktan sonra deamon tools u kurun sağ alt traraftas daemon toolsun amblemini ghörücksiniz o ambleme sağ tış yapıp emulation kısmından all on ya da all enabled yaptıktan sonra daemon tools dan add image seçeneğini seçiyorsunuz yani yeni bir cd takmışgibi olucaksınız.....add dedikten sonra size kaynak sorucak sizde açmış olduğunuz rarlı dosyayı kaynak olarak göstericesiniz...hani c:/oyunlar/puinsher ın içindekini
    ondan sonra autorun açılacak installe tıklarsınız....crack mrack gerisi kolay zaten

BaBaMa değerimi sordum : "dünyalar kadar oğlum" dedi ,dünyanın değerini sordum :" 5 para etmez Dedi" çelişKi !!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    oke bi ara döküman gibi bişi hazırlarım ama şööle bişi war deamon toolss da fln her oun aynen yüklenmiyor
    arkadar bakıp buraya cd içinde beni oku dosyasını verirse daha net yardımcı olurum

ama genel olarak şööle oluyo

deamon tools kurulur
    simgesine sağ tıklanır set number of device den kaç adet sanal cd rom olacağı seçilir daha sonra seçilen cdromlardan birine gelinir mouth image denir .mdf yada .mds hangisiyse o dosya mouth edilir
    oyun kurulur aynı şekilde eğer tüm cdler deamonla yapılmış ve deamola kurulması gerekiyosa
    yoksa sadece oynanan cd yi mouth edin
    gerekirse
    cdhide dosyasını googleden aratın ve çalıştırın sanal cdromları saklayın
    daha sonra oyuna girin eğer hata verirse yine cdromları açın tekrar gizleyin biraz bekleyin oyuna girin anlamayan warsa

msn : amele_2@mynet.com

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    amele mouth etmek ne la :D mount etmek olmasın :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek
    arkadasim verdigin bilgiler icin gercekten tesekkurler beni oku dosyasını istemissin yolluyorum demas tools la yuklenen oyun Cold war.the punisher bu oyunsa normal cd takınca instal oluyor ama dedigin gibi zip li dosyalar var.2. cd sonlarina dogru yanlis cd birinci cd takin dior takıyorum en bastan yuklemeye başlıyor. arkadasim aynı cd ile bilgisayarcıya yukletti ben halledemedim daha olmazsa bilgisayarcıya getircem gerçekten çok zevkli bi oyun
    cold war oyunun icindeki beni oku da yazan şeyleri yolluyorum ben beceremedim burda yazılanlardan daha sade anlatırsan sevinirim

Starforce Koruması hakkında önbilgi..

Günümüz şartlarında tüm oyunlar kopya korumalı olarak "kopyalanamaz" halde satılmaktadır.
    bu kopya korumaları çeşitli yöntemlerle kırılmakta ve oyunlar sizlere kadar ulaşmakta..
    bu güne kadar en güçlü koruma Starforce korumasıydı ve bu güne kadar kırılamamıştı.
    Ancak son teknik gelişimler sonrası artık bu koruma da kırılmış durumda.

Splinter Cell Chaos Theory , World Racing 2 , Blitzkrieg 2 gibi en kaliteli ve dünya çapında en iyiler olan oyunlar
    bu yöntem ile korunmaktadır..Bu güne kadar oynanamayan bu oyunlar artık aşağıda yazan yöntemler ile çalışacaklardır..

YÖNTEM 1...

1.1- Öncelikle Winrar ve Daemon Tools programlarını bilgisayarımıza kuruyoruz.
    1.2- Winrar ve resimler yardimi ile parçalara ayrılmış Klasörü C:\ ye çıkartıyoruz.
    1.3- Daemon tools V4 ü kuruyoruz.Önceki sürüm elinizde varsa onu öncelikle kaldırmalısınız.
    Daemon tools kurulumu sırasinda makinenizi 2 defa yeniden başlatmak isteyecektir.yeniden başlatın.
    1.4- Sonrasında Daemon tools programına çıkarttığımız klasör iiçindeki dosyayı resimler yardımı ile "mount" ediniz.
    1.5- Sanal DVD-Rom a oyun DVDsi gelecek.buradan oyunu kurun..

1.6- Oyunu kurup bitirdikten sonra BİLGİSAYARINIZI KAPATIP CD-ROM ve DVD-ROM tarzı cd okuyucularınızın
    resimde göreceğiniz elektrik kablosunu çıkartmanız gerekmektedir (Resim1'e bakın).
    Yada SATA destekli bir anakartınız varsa Ide (Paralel Ata) sürücüsünü devre dışı bırakarak da oyunu çalıştırabilirsiniz.
    Aksi taktirde oyun %80 ihtimalle çalışmayacaktır...
    1.7- CD-ROMlardan elektrik kablosunu cıkarttıktan sonra makinenizi açıp oyuna baslayabilirsiniz.

NOT : Bilgisayarınızda Alcohol yada baska emulasyon programı bulunmamalıdır...
    Daemon tools un sanal cdrom u Tek basina ve icinde oyunun Image dosyası takılı olmalıdır.

birgün olmasada birgün mutlaka
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    kardeş şimdi sen hangi kısmını anlamadın adam ne füsel anlatmış
    bak şimdi rar ları c:\ ye çıkarcan ana dizine.sonra bu image dosyalarını daemon tools la açacan "MOUNT" edecen sonra ipneler cd rom un kablosunu çıkarın diyolar :D:D çıkarcan ama bende bööle uğraştırmamıştı vaktim olursa pek olmuyo ama upload ederim dicem ama nereye a.q 4 cd :D:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_k
    ahmet_k's avatar
    Erkek
    bu atari oyunu mu?oyleyse ben size anlatayim hatta forumda var atari oyunlarini pcde oynama diye
Toplam Hit: 7022 Toplam Mesaj: 11