Özel Yapım T-Shirt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Çalıştığım firmaya 20 adet tiffany mavisi, polo yaka, uzun kollu, unisex, baskılı t-shirt yaptıracağız. Rengin pantone kodu 15-5519.

Baskı da yapılacak. Konu ile alakalı destek olabilecek olanlar pm'den ulaşabilirse görüşelim.

https://icolorpalette.com/color/pantone-15-5519-tpx

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

@DarkSkull mürid vardı sanki bu işle uğaraşan başkaları da var.

Bu işin devvaamı gelir sanki müritlere de iyi iş akar ? 

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam biz dijital  baskı yapıyoruz.(Tshirt, forma, tayt, şerit, lastik ve metraj olarak.)
    1) Şimdi kumaş dahil dikilmiş hazır paketli olarak mı istiyorsunuz ?
    2) Sadece baskı mı istiyorsunuz ?
    İşleyişi anlatıyım. Pantone için kumaş vereceksiniz renk çalışılıcak. Daha sonra kalıp verilecek. istenilene göre yerleşim yapılıp baskı kumaşa geçirilicek. Daha sonrasında atölyeye götürüp diktiriceksiniz (etiket vs de eklenecek.). Ütü paket herşey hazır olacak.

Biz yapıyoruz ama sadece baskı kısmını. Bu adetler promosyon işine girer ve biz yüklü imalat yapıyoruz aslında fason iş yapıyoruz. Sadece kesilmiş olarak gelen işlere süblime baskı yapıyoruz gerisi bizi ilgilendirmiyor. Sadece baskısını isterseniz yardımcı olurum. Hazır bitmiş olarak istiyoruz derseniz ben size yardımcı olamam. 

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Hocam biz dijital  baskı yapıyoruz.(Tshirt, forma, tayt, şerit, lastik ve metraj olarak.)
    1) Şimdi kumaş dahil dikilmiş hazır paketli olarak mı istiyorsunuz ?
    2) Sadece baskı mı istiyorsunuz ?
    İşleyişi anlatıyım. Pantone için kumaş vereceksiniz renk çalışılıcak. Daha sonra kalıp verilecek. istenilene göre yerleşim yapılıp baskı kumaşa geçirilicek. Daha sonrasında atölyeye götürüp diktiriceksiniz (etiket vs de eklenecek.). Ütü paket herşey hazır olacak.

Biz yapıyoruz ama sadece baskı kısmını. Bu adetler promosyon işine girer ve biz yüklü imalat yapıyoruz aslında fason iş yapıyoruz. Sadece kesilmiş olarak gelen işlere süblime baskı yapıyoruz gerisi bizi ilgilendirmiyor. Sadece baskısını isterseniz yardımcı olurum. Hazır bitmiş olarak istiyoruz derseniz ben size yardımcı olamam. 

Hocam selam. Elde kumaş, tişört vs. yok. Komple sıfırdan yapılacak bir iş. Adet çok az farkındayım. Normalde tedarikçilerimiz var ama onlarla da çözemedik buraya da bir sorayım dedim. Pantone kodu verdim ama belki hazırda çok yakın bir renk varsa örnek olarak bakılabilir. Renk yönetim talebi olduğu için çok esneme de yapamıyoruz. Böyle bir durum işte.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam işlerini yaptığımız firmaların fason takipçilerine bir sorayım belki fiyat verip yaparım diyen çıkar. Yada yönlendirebilir belki.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam yardımcı olabilicek birilerini bulamadım malesef. Hem up olsun.

Toplam Hit: 833 Toplam Mesaj: 6
baskı t-shirt baskı