PARA

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    mjj_renegade bunu yazdı:
    -----------------------------

Mozvarinli ''sağlığı bile satın alabiliosunz ki aşk hayli hayli alınabilir'' Diyosun belliki sen hiç çaresi olmayan bir hastalığa yakalanmış (mesela kanser yada A.I.D.S.) zenginlerle ilgili hikayeler duymadın hiç. Vede Aşk satın alınır diyosun ve verdiğin örneğin aşkla alakası yok. O x5'i olan adam sandığın gibi aşk değil ET satın almış, hatta kiralamış. Bu değil aşk. Satın alınan somut birşey olamaz. Sağlık, aşk sevgi bunların hepsi duygu, elle tutulamayan şeyler, tartılamayan şeyler nasıl satın alırsın??

Ozaman ben sana para yolliyim bana aşk ve sağlık satın al, kendinede biraz düşünme gücü satın al bakalım, nasıl yapıcaksın çok merak ettim :)

-----------------------------

+10000000

unutmayın vehbi koç hayatının son on yılında sadece patates püresi yiyerek beslendi.ayrıca o hikayedeki olayda bi aşk olmaktan çok uzak.herif kızı satın almış kullanıyo.iki gün sonra da tekmeleyecektir.

güzellik,yakışıklılık yalnız 15 dakika etkili olur.sonrasında senin kişiliğine bakarlar.siz siz olun sevgiden başka hiçbirşey için kendinizden ödün vermeyin...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    ben şuna inanıyorum; parayla herşeyi satın alamazsınız. Bence insanın (gerçek insan gibi davrananların) istediği tek şey mutluluktur. Para hep ikinci plandadır!

Düşünüyorum, o halde varım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    kalbi temiz olan insanlar paraya değer vermez.

hiç biriniz hayatında bi defa da olsa para yırttınız mı?

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zebani2003
    zebani2003's avatar
    Erkek
    burcili bunu yazmış : kalbi temiz olan insanlar paraya değer vermez.

hiç biriniz hayatında bi defa da olsa para yırttınız mı?
    burada paraya değer vermek konusu değil alabileceği şeyleri söylüyoruz kalbi temiz olan iansanlar acaba yemek alaayacak gezemeyecek eylenemeyecek zaman geçiremeyecek kadar paraları yoksa sence paraya nekadar deger verilir .insanın karnı doymadıkça yaşamayı ve kalbini temizlemeyide düşünmez

selam faniler kapıda durmak sıktısa firar ettim yanınıza geldim
Toplam Hit: 4887 Toplam Mesaj: 25