folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Para Kazanması Kapatılan Youtube Kanalı

Para Kazanması Kapatılan Youtube Kanalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

Bi anda gelen birkaç telifle kanalın para kazanması kapatıldı. Gelen mailde 6 ay sonra tekrar para kazanmanın açılabileceği yazılmış. Kanalı da tam rayına oturtmuştuk. Para kazanmanın tekrar aktif edilebilmesi için bir yöntem mevcut mu? google plus üzerinden olabildiğini gördüm bazı yerlerde ama detaylı bir açıklama yok. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

There is no life without struggle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Youtube işi çok zorlasti alkislarlayasiyorum.com'da görüyorum adam bu videoyu Youtube'a boşuna yüklemeyin anında telif çekerim sonra ağlamayın yazmış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

telifi atan yapım şirketi fln değilse mail atıp telifi kaldırmasını rica et belki insafına gelir. bu arada siz siz olun türkçe içerik çalışmayın geçen gün 300 küsür izlenme alan bi videodan telif yedim videoda reklam falan yoktu şaka gibi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Youtube işi çok zorlasti alkislarlayasiyorum.com'da görüyorum adam bu videoyu Youtube'a boşuna yüklemeyin anında telif çekerim sonra ağlamayın yazmış. 

nasıl yapıyorlar o olayı ? videoyu ilk yükleyen mi kazanıyor telifin ona ait olduğunu nasıl ispatlıyorlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bilmiyorum. Büyük ihtimalle ilk yüklenen sitedeki linki atıyorlardır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Youtube a teknoseyir  telif yazip bi aratin 30 dk lik filan youtubeda telif uzerine detayli sohbet var yardimci olucak size. Bu arada konuyu acan arkadas ben ozgun bir sekilde baslamayi dusunuyorum. Bunun haricinde bir iki puf noktada sorularim olucak sana telden giriyorum sonra ozelden bir selam cekicem

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

edit: gizli olmayan konu

slanger tarafından 10/Kas/14 21:59 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1246 Toplam Mesaj: 7