folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Paralı Crypter Alacağım Öneri Lazım

Paralı Crypter Alacağım Öneri Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Bikaç sorum olacak bu konu hakkında,internette araştırıp bilgi sahibi oldum ama emin olmak istiyorum.

Bu crypterlar trojanları görünmez yapıyor değil mi?Mesela turkojan veya hangi trojanı kullanmamı önerirsiniz?

Birde ücretiyle satın almak istiyorum hangi siteden alayım sağlam?Birde bunlar resimlerle birleştirilebiliyor mu arkadaşlar?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Birleştirme olayı binder ile yapılır. Binder yazılımlarla coder'a bağlı olarak 2 dosyayı veya 2den fazla dosyayı birleştirebilirsin. Bazı crypterlarda dahili binder oluyor çoğunda olmaz. Bind işleminden sonra 2 dosya birleşir uzantı exe olur.

Uzantıyı koruyup dosya gömmek istiyorsan bunun için exploitlere başvurman gerekiyor. Mesela adobe pdf reader için bol bol exploit var kullanabilirsin. Office 2003-2007-2010 excel, word için exploitler var public olarakta dolaşıyor heryerde bunlara bakabilirsin.

Evet scantime ve runtime fud yapması önemli. Bazı crypterlar sadece scantime'da fudlar yani dosyaya sağ tıklayıp tarattığında veya herhangi bir online scanner'a yolladığında (virustotal gibi) dosya fud gözükür ama çalıştırıldığında yakalanır.

Kullanıcağın işe göre kullanman gereken rat değişir. Ama genelde spynet, darkcomet, poison ivy gibi araçlar tavsiye edilir. Olabildiğince sade anlatmaya çalıştım, umarım yardımı dokunur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Turklere hic bulasma Yabancı hack forumların black marketlerinde Cok Saglam crypterlar var crypterin dilinin c++ veya asm olmasına dikkat et vb6 da yazılmıs cogu crypterın copten farkı yok :) Madem para Vereceksin düzgün bisey satın al 

http://hackhound.org/forums/forum/123-flea-market/

itsin oglum sen adam degilsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

https://m.facebook.com/profile.php?id=1553584034&__user=100002808423660 sağlam çocuk işini görür. Cryptr.org a bak istersen.

Toplam Hit: 2210 Toplam Mesaj: 4