folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Paralı SİTELERİN Şifrelerini Kırmak İçin Prog. Burda

Paralı SİTELERİN Şifrelerini Kırmak İçin Prog. Burda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Şöle bir bakarsanı anlarsınız programın karışık olan kısmı wizard kısmı,otomatik algılayıcı gibi bi şey yapmaya çalışmışlar ama en son çalışmıyordu:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek

ya bakın kardeşler. Madem bu kadar şıkayet ediyorsunuz bir iki tavsiyede bulunayım.

1.program babalar gibi çalışıyor, yükleme yapamayan arkadaşlar bu işlere hiç girmeden direk windows kurslarına gitsin.

2.programı açtıktan sonra kullanım kılavuzu diye bir şey var. Yani 45 cm ı görebilen herkes bunu yapabilir.

3.Madem uzun sürecek diyorsunuz. Mümkün olduğu kadar çok bilgisayarda aynı anda çalıştırın. Örneğin 1.pc 0 dan 3333 e, 2.pc 3333 den 6666 ya, 3.pc 6666 dan 9999 a kadar denesin. Bu sayede şifrenin en geç bulunma süresi atıyorum 3 saat ise, bu şekilde 1 saate iner. Makine sayısı artıkça bu süre ters orantılı olarak azalır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    Ya kardeşim programın kullanım klavuzu yok bir Allah'ın kulu kalksın yardım etsin abi neyi nereye yazcaz ben ilk dea kulanıyorum bu programı birisi resimli anlatım yapsın yaaaaaa anlatamadım ?????????

Fuck this world if they cant understand me!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek

bak güzel kardeşim:

1.doğru programı indirdiğinden emin ol

2.programı açman yeterli. açtıktan sonra sana iyice bak.sana şimdi orada var olan bütün butonları yazıyorum

a.BAŞLA b.durdur c.sıçra d.AYARLAR SIHIRBAZINI ÇALIŞTIR E.OTURUM SAKLA F.OTURUM YÜKLE G.KuLlAnIm KıLaVuZu H.HAZIRLAYAN

3.Eğer bunları göremiyorsan yanlış programı indirmişsindir.

4.Yok eğer tüm butonları gördüm ama kullanım kılavuzu yazan butonu inatla göremiyorum diyorsan seni Allah'a (c.c.) havale ediyorum.

Toplam Hit: 7607 Toplam Mesaj: 15