folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    farklı telekinetik olaylar war mumun ateşinide denemeni tawsiye ederin :D orji oluyi

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ya biri var dedigin gibi böyle iki mum var aralarinda 20 cm uzaklik biri yaniyor digeri sönük. adam atesi sönük muma aliyor ya telekinezi ile:) buna inanmak cok zaman alicak ki basabilelim. bu türü denemeden önce kasik bükmeyi istedigim zaman yapabilme kivamina gelmeliyim. yani enerji kontrölü saglamam gerek buda hemen olmuyo:(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

boş dedimde aklıma takıldı :D ben bı kere ruyamı kontrol edebıldım bunu nasıl bıdaa yapabılrım super oluodu la:D

bu arada kımse nasıl yapılır edılır dıe anlatmamıs((: 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hea o benimde basıma geldi bikac kere. ruyamda uyandım nasıl olduysa. lan diom ruya bu ama ben uyanıgım. bu mekanı sevmedim diom baska yere gidiom falan hic tanımadıgım insanlar falan var sie lan diom hepsi kayboluo falan eglenmistim baya nası oldu bilmiom ama guzeldi. birde bu astral hakkında sadece komik diyebilecegim yorumlar yapılmıs. ortacagdamı yasıonuz siz anlamıyorumki. uzay cagına gelmişiz hala komik sozlerle kendinizi kandırıyorsunuz. bu astral vs hepsi beyin dalgalarının bir sonucudur. beyin bagımsız bir organdır ve hicbirzaman durmaz surekli calısır. işe bu ortacag zihniyetini bırakıp ruyanın bilimsel acıklamasını okuyarak baslayabilirsiniz.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    gfb_soldier bunu yazdı:
    -----------------------------

boş dedimde aklıma takıldı :D ben bı kere ruyamı kontrol edebıldım bunu nasıl bıdaa yapabılrım super oluodu la:D

bu arada kımse nasıl yapılır edılır dıe anlatmamıs((: 

-----------------------------

aynısını bende yapmıştım hocam müthiş oluyor.uyanmak istemiyor insan eheh.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    konuyu dun gordum aksam hemen hicbi bilgim olmadan denedim sadece dusunceyle..boyle vucudum titredi ama sadece bel altım bacaklarım falan sonrada bi sikim olmadı once cok yoruldugumu hissettim sonrada sabaha 5 e kadar uyuyamadım a.q.....aslında benim daha once denedigim olmustu ama hic bi teknik kullanmadan ...derler ya renkli gözlulerin nazarı daha cok deger die iste oyle bi sekilde balona bakıyodum balona o kadar odaklandım hertarafı bulanık gordum sadece balon net kaldı sonra balon bi patladı ödüm bokuma karısmıstı : )) bide ben bu olayı iskambil kartlarıyla uzunca bi sure denedim...yaptıgım sey gozlerim kapalı kartın rengini tahmin etmeye calısıyorum her kartı sırayla kaldırıyorum....siyahsa atıyorum saga kırmızıysa sola koyuyorum.....50-51 tutturdugum olmustu ( bidestede 52 kart bilmeyenler icin : ))) )nasıl yaptım ???? kartları önce tek tek acıyodum her karta bakıyorum böle...... sonra topluyorum bi guzel karıstırıyorum.. artık gozlerimi kapatıyorum destenin en ustundeki kagıdı kaldırıyorum ...kagıdın oldugunu tahmin ettigim yere odaklanıyorum rengini goruyorum ama maça mı kupa mı sinek mi tam kestiremiyorum... cok zevkli bi olay gozlerimi actıgımda bi bakıyorum kırmızılaar dedigim yerde hem boyle kırmızı kartlar var siyahlarlda da siyah kartlar mutlu oluyodum :D:D buarada bu astral seyahat isini nasıl yaptıgını anlatsana compü bide senin tekniklerini görelim :))

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

İSterseniz izleyin derim.

Bir Psi-Whell vidiosu ve diğerlerinden de farklı

http://youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ

http://yigitdemirag.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusja
    yunusja's avatar
    Erkek
    bütün astral yapanlar beraber bişiler yapalımmı ? mesela  kafkaslara gidelim ???

Kabe Arabın Olsun.. Çankaya Yeter dedin... Filistini 1 Avuç Yahudiye Teslim Ettin....!!!!
Toplam Hit: 13691 Toplam Mesaj: 99