folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parasıyla Keylogger Yaptırıcam İlgilenenler İçeri Dalın :)

Parasıyla Keylogger Yaptırıcam İlgilenenler İçeri Dalın :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Ya adamın fiyatı bu beyler almayan almaz. Ama şu da var google da 5 ytl ye site yapanlar var :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

50 tl gerçekten komik bi rakkam, bu program bireye özel yapılıyor, ne bileyim arkadaşlara katılmamak elde değil.. İki satır kod dediğin zaten kopardı beni :) ben öyle adamlar biliyorum o iki satır kodu eklediğinde milyarlar kazanıyor.. O ayrı bişey ama en dandik keylogger için bile ben 50 tl alınmaz.. Sadece çok komik bir rakam söylediğini belirtiyorum. Bu sektörde uzun yıllardır varolan biri olarak hangi programın ne kadar yazılması gerektiği konusunda senden kat kat daha bilgiliyimdir ve yol göstermek istedim.. O paraya sağlam bi adam bulamazsın..

Hayırlı işler yine de..

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ya adamın fiyatı bu beyler almayan almaz. Ama şu da var google da 5 ytl ye site yapanlar var :)
    -----------------------------

evet böle insan die tabir edemeyecegimiz mahluklar mevcut

wordde sayfaya benzer bişi yapıp onu web projesi halinde kaydedip site yaptım die satan insanlar var ki alanda var 

aslında nasıl sahte doktora sahte bilmemneyin cezası var bununda cezaası olsun D:

biz okadar sene boşunamı okuyoruz :D 

sahte webmaster sahte programcılara idam istioruz :P 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    ben bu konuda yöneticiler nerde onu merak ediyorum burada resmen konuyu p.ç etmişiniz eğer size 50 lira az geliyorsa ( ki katılıyorum çok az bi miktar ) fiyatınızı söylersiniz olur biter 50 liraya olurmu diye ne diye dalga geçiyorsunuz bu tür konularda böyle makara cevapların sonu bandır bu arada bunuda hatırlatim

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    Bunu kim söylücek diye merak ediyordum eyw. hocam zaten oaly bitmiştir yapan arkadaşı buldum istediğimm özelliklerde saolsun kırmadı burda eleşti yapan 50 tl az diyen arkadaşara inat 50 ye yapıyor :| Hepinize tşk

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Dostum söylede bizde yaptıralım sürümden kazansın arkadaş ciddiyim

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
Toplam Hit: 5282 Toplam Mesaj: 37