folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Parayla Crypter Virüs Ve Keylogger Satın Almak İstiyorum Yada Yapabilicek Coder Lazım?

Parayla Crypter Virüs Ve Keylogger Satın Almak İstiyorum Yada Yapabilicek Coder Lazım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

2006 dan beri keylogger veya trojan tarzı yazılımlar kodlamıyorum.

0 dan yazabilirim.

ISO C++ ile windows 7,8,XP destekli Çalışma anı ve Tarama zamanı Heurastic scan dahil tanınmayan bir trojan yazarım. Firewall garantisi veremem. Eskiden olsa verirdim ama yıllardır DLL injection veya diğer yöntemlerle uğraşmıyorum. Muhtemelen windows'un firewall'u haricinde yeni nesil firewall lardan kaçıramam. Yeni nesil firewalllar uygulamanın bellekte kullandığı DLL leri dahil listeliyor çünkü.

6 ay teslim süresi.

Kaynak kodları ile 100k $

Kaynak kodsuz 65k $

Belirttiğim fiyatlar Trojan için. Ne yazdıracağını tam anlamadım. Bi demişsin virüs, bir demişsin keylogger, keylogger derken adamın dosyalarını uçursun demişsin. Sana dosya sistemi destekli bir trojan lazım.

DrKill tarafından 08/Nis/14 23:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

ortamı ateşleyelim biraz daha

şöyle yapalım keyloggerı ben yazmayayım, keyloggerı her tıklamada  0 dan yazıp compile edebilen programı ben yazayım

source = 150k$

bin = 70k$

teslimat süresi = 84 ay (tabi geriye doğru :P)

Toplam Hit: 4223 Toplam Mesaj: 23