Pardus 2007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

slm arkadaşlar! bende clevo m560a  marka laptop var(2 ghz işlemci, 1 gbram ,128 mb atı radeon) Pardus kurmak istiyom ama kurulumun başlangıcında 

ekran kararıyo, kurulumu devam ettiremiyom! yardımlarınızı bekliyom! (monitör bağladım, çözünürlük değiştirdim ama olmadı) 

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

cdyi boot ettikten sonramı geliyor yoksa kurulum ekranı geliyor sen paketleri felan seciyorsun partition ayarlıyorsun ondan sonramı ? pardus2007.1 mi kullanıyorsun peki ubuntu,knoppix denedin mi onlarda damı 

aynı sorunu verdi..... 

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yok abi yillardir var bu sorun ekran uyanmiyor kurulum u baslat dedikten sonra...bir surucozumu var ama ise yaramiyor...YALI ile ilgili bir sorun sanirim...benim dell 6000insp. de de vardi ayni sorun.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    ulan anlamadıgım nokta şu benim boktan laptopta bile çalışıyor nasıl oluyorda adam gibi laptoplarda sorun çıkartıyor neyse usb modemi çözdüler sıra bunda sonrada bütün dünya nıhahahahhaha :) şaka maka distrowatch'ta 44. sırada ve yükseliyor.........

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    usb modem sorunu ne zaman çözüldü amk ya usb modem sorunu olduu için kullanmadım pardusu ben zati :D yaw bu ipnelerde iki sorun çözüyolar sürüm atlıyolar amk indir indir bi hal oldum lan

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 1739 Toplam Mesaj: 5