Parfumvitrini.Com Güvenli Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

parfumvitrini.com güvenli mi? Daha önce alışveriş yapan ya da kullanan var mı?

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.giyimtarzim.com

ayni grup veya ayni firmalar bilmiyorum ama birebir ayni site.

site de parfum un orjinalligi ile ilgili yazi görmedim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

https://www.giyimtarzim.com

ayni grup veya ayni firmalar bilmiyorum ama birebir ayni site.

site de parfum un orjinalligi ile ilgili yazi görmedim.

Ben de şimdi fark ettim. Muhtemelen vur kaç taktiği. Şikayetvar.com dan birsürü şikayet almış.

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Eşim geçen sene böyle  bir siteden ipek eşarp alacağım dedi  (Sen hep internetten alışveriş yapıyorsun bi defa da ben alacağım şeklinde). Ben bilindik sitelerden yapıyorum ucuz diye bilinmeyen sitelerden alışveriş yapmıyorum çarparlar dikkat et dedim. Akadaşlarıyla toplanmışlar 20 tane falan siparis ettiler eve el bezi geldi 20 tane :D . Bilmediğin siteden alışveriş yapmak pişmanlıktır.

İndia İndia !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

eskiden tutaste parfümleri iyi oluyordu, şimdilerde nereden alıyorsunuz hocalar tester veya açık parfümleri 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben patladım. Sahte ve istediğinizle alakası olmayan başka ürün gönderdiler sonra da telefonları engellediler başka numaralardan aradım yine engellediler.

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Bu tür sitelerde ilk olarak sitenin HTTPS mi HTTP mi olduğuna dikkat edip eğer HTTPS ise sertifikayı nerden aldığını kontrol ediyorum. Eğer Cloudflare, LetsEncrypt gibi yerlerden almışsa direkt olarak uzak duruyorum. Eğer kendi SSL Sertifikasını herhangi bir authority üzerinden almış(para vermiş vs) ise sertifika güvenliğine(şifrelemesi vs) kontrol ediyorum ama çoğu site buraya varmadan zaten eleniyor.

Bilginiz olsun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu tip sitelere kredi kartı no yazdıysanız hemen bankayı arayıp kartı iptal ettirin ve harcama itirazı açın.

Banka geri alıyor parayı. Kredi kartları sigortalıdır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1115 Toplam Mesaj: 8
alışveriş parfumvitrini parfum