Pasaport Kayıt Hakkı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

1 adet pasaport kayıt hakkı lazım. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa ücret karşılığında halledelim şu işi. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Bu devirde zor valla hocam. Bylock vs muhabbetine kimse anne baba kardeş olmayan kişiye bu işi kolay kolay yapmaz. Ancak acil paraya ihtiyacı olan birini bulman lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Bu devirde zor valla hocam. Bylock vs muhabbetine kimse anne baba kardeş olmayan kişiye bu işi kolay kolay yapmaz. Ancak acil paraya ihtiyacı olan birini bulman lazım.

şansımı burada deneyeyim dedim ilk hocam, olmazsa dışa açılacağız artık yapacak bir şey yok. dediklerin de doğru valla, haklısın. pasaport buluruz diye telefon aldık, kaldık öyle.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

250 civarına hallediyorlar hocam r10da vardı burada cıkarmı bılmıyorum

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

250 civarına hallediyorlar hocam r10da vardı burada cıkarmı bılmıyorum

Daha önce burada 4 kez kaydettim kendim ve aileme ait cihazlar için. 300 liraya kayıt edecek biri çıkarsa buradan halledeceğim. Olmazsa dışa açılırız artık. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

parası cazipse yardımcı olurum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 992 Toplam Mesaj: 7
pasaport pasaport kayıt hakkı