folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Patlayan Sıgara (Aranıyor)

Patlayan Sıgara (Aranıyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Patlayan yanan şeylerle yapılan şakalar ters tepebilir.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Şaka maka, Barutta yada jelatine sarmada ölçüyü kaçırıyor muş. Bi patlıyor. Şenay`ın@ yüzü simsiyah. Kaşlar, kirpikler yanmış. bereket versin, yüz`de birşey yok. ^^,`)

Normal halinde, panik manik birşeyler yoktur umarım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

patlayan riskli görünüyor da harlayan sigara yapsan. kibritin kafasını kır. sigaranın içine iğneyle itele. çok derine yapma ama ucuna yakın olsun mazallah. bi dene bakalım. puf diye alevlenirse yeterince  korkar zaten. burnunda patlamasına gerek yok :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Şaka maka, Barutta yada jelatine sarmada ölçüyü kaçırıyor muş. Bi patlıyor. Şenay`ın@ yüzü simsiyah. Kaşlar, kirpikler yanmış. bereket versin, yüz`de birşey yok. ^^,`)

Üniversitede arkadaşa yaptığımız şaka aklıma geldi. Eve gelen arkadaşlardan biri özenle hazırlamış benim de haberim yok. Yemek sonrası ev arkdaşlarımdan biri bu patlayan sigarayı aldı. Yakıp 3. fırtı çekişi ile birlikte masa toz duman haline geldi. Benim de az yanımda mutfakta şofben var. Dİrek şofben patladı zannettim. Daha sonra duman dağılınca arkadaşın eline çizgifilmlerden aşina olduğumuz çiçek gibi açılmış sigara ve hafif is olmuş suratı görünce 15dk kafasından sigara tanesi ayıklayıp 1 hafta dur duraksız güldük.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Üniversitede arkadaşa yaptığımız şaka aklıma geldi. Eve gelen arkadaşlardan biri özenle hazırlamış benim de haberim yok. Yemek sonrası ev arkdaşlarımdan biri bu patlayan sigarayı aldı. Yakıp 3. fırtı çekişi ile birlikte masa toz duman haline geldi. Benim de az yanımda mutfakta şofben var. Dİrek şofben patladı zannettim. Daha sonra duman dağılınca arkadaşın eline çizgifilmlerden aşina olduğumuz çiçek gibi açılmış sigara ve hafif is olmuş suratı görünce 15dk kafasından, sigara tanesi ayıklayıp 1 hafta dur duraksız güldük.

^^D ) Duman aklıma gelmemişti. Kafamda canlandı bir an. ^^D )

Bizim bir arkadaşta vardı, Gazlı şofben mutfakta(istisnası var mı, bilmiyorum). bizim kullandıklarımızda Normalde pek gaz kokusu yoktur, ama anlamadım, arkadaşımın şofbennin kazan`ını ısıtan kısımda sıkıntı vardı.

Mutfağa girmeye korkardım. Mutfağın camlar tamamen açık(yaz,kış), ocağı ancak öyle yakardım. (yaptığımızda öyle ahım şahım birşey değil, Soğanlı-domates Soslu tavuk yapacağız. ^^D )

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

hocam ya saçı yanarsa hiç düşündünmü? sonraki hayatını... malum kadınların heryerine birşey olsun ama saçına asla :)) bence bi 10 kere düşün yapmadan...

Toplam Hit: 2561 Toplam Mesaj: 17
patlatmalı vukuat