Paypal Ödeme Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocalar alışverişte sıkıntı yok ama türkiye ve kıbrıs hesaplarına para çekilemiyor yani kıbrıs adreside girseniz türkbankalarına ait IBAN girip para çektirmeye izin vermiyor.

bu sıkıntıyı nasıl çözeriz fazla maliyetli olmadan bilen yapan varmı?.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Şurada açıkladım;

https://www.ercansahin.net/paypal-dan-turkiye-ye-odeme-almak.html

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Tekrar selam müridler.

Arkadaşın önerdiği kıbrıs hesabını oluşturdum. Fakat sorun şuki; bosna hersek den açılmış paypal hesabındaki parayı diyer hesaba aktaramıyorum.

Paypal hesabındaki parayı gönderebilmek için kart eklememi istiyor. Müşteri hizmetlerine yazıp türkiyede yaşadımı belirtmelimiyim ?

Ne yapacağımı şaşırdım aq

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Gidince direkt aciyorlar mi ? Yani isbankasinda acinca orada yine ayni bok sisteme takiliyor .

Sonucta para tl hesabina aktarinca gelecek 

Smdi paypali da unuttuk .paypaldan odeme alabilmek icin hesap kartini sisteme tanimlamamiz gerekiyor muydu ? Hesap tanimladan odeme alamiyormuyuz ya da hesaba para cekmek istemiyorum.gelen parayi .Btc e dondurup oyle cekmeyi planliyorum zaten

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

Gidince direkt aciyorlar mi ? Yani isbankasinda acinca orada yine ayni bok sisteme takiliyor .

Sonucta para tl hesabina aktarinca gelecek 

Smdi paypali da unuttuk .paypaldan odeme alabilmek icin hesap kartini sisteme tanimlamamiz gerekiyor muydu ? Hesap tanimladan odeme alamiyormuyuz ya da hesaba para cekmek istemiyorum.gelen parayi .Btc e dondurup oyle cekmeyi planliyorum zaten

Hocam kart tanımlamadan paypaldaki paranı göndermeye / harcamaya izin vermiyor.

Toplam Hit: 2173 Toplam Mesaj: 16
türkiye paypal