folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Paypal Ve Ya Qiwi Wallet (Aliexpress)

Paypal Ve Ya Qiwi Wallet (Aliexpress)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Birinden bi ceket satın aldım. Kargo eve getirmedi. Geri dönmüş. Şimdi para iade istiyorum ya paypal yada qiwi diyo.

Paypal malum kapalı. Qiwiye üye olamadım. Nasıl parayı geri alabilirim. Online yardımla falan görüştüm de daha bişey çıkmadı.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sen onay verdin mi ki hocam Aliexpress'ten ?

Ek olarak Çinden her şey alınır ama tekstil ürünü alınmaz. Hem dandik hem pahalı. Türkiye'de giyim cidden ucuz hemde kaliteli.

mkyb tarafından 06/Haz/17 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Otomatik onaylanmış işte bi ara. Paypalı olan biri olsa yada qiwi alabilsem sorun kalmıcak da nasıl yapcaz?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı

Otomatik onaylanmış işte bi ara. Paypalı olan biri olsa yada qiwi alabilsem sorun kalmıcak da nasıl yapcaz?

aliexpress te alıcı koruması bitince otomatik onay verilir ürüne ama dispute açılabiliyor yine de. yanlış hatırlamıyorsam onaydan sonra 1 ay daha müddeti var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Mebla ne kadar paypal gondersin , yapi krediden tl karsiligini yollayim pm at vereyim paypali

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Demin Aliexpress gelen siparişime ödeme onayı verdim bak biz bu ödemeyi satıcıya veriyoruz ama 15 gün içinde tekrar dispute açabilirsin yazdı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Paypal bulamazsan pm atabilirsin

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

up

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 8
paypal aliexpress qiwi