folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Paypalda Otomatik Ödeme Nasıl Kapatabiliriz ( Yardım )

Paypalda Otomatik Ödeme Nasıl Kapatabiliriz ( Yardım )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

filesonic premium hesap aldım fakat artık almak istemiyorum 3 aydır otomatige baglamış cekiyor iptal etmeyi düşünüyorum tabi menüler ingilizce anlayamadım bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş anlatabilirse cok makbule gecer

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

merak ettim:yukarı:up

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

web ve mail ordere kapa kartını...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

kartı kapatmayacam sadece filesonic i otomatik ödemesini istemiyorum bunu bilen yokmu forumda

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

aranızda bir mal benmiyim otomatige baglayan hiçmi başına gelip iptal eden olmadı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

dispuıte çeksene hacı

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

bi dk anlatıcam, bakayım bi

edit: şuanda otomatik ödemem olmadığı için bulamadım fakat yapmış olduğun ödemenin ayrıntısına gir. orada fatura sözleşmesi iptali gibi birşey olması lazım. ona bas otomatik ödeme iptal olur. fs accountunada birşey olmaz.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

denemedigim kalmadı hala aktif gözüküyor türkce iken içerik hotfileyi iptal etmiştim ama ingilizce zor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:
    -----------------------------

denemedigim kalmadı hala aktif gözüküyor türkce iken içerik hotfileyi iptal etmiştim ama ingilizce zor

team viewer felan varsa bakalım beraber hocam.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

paypala giriş yaptıktan sonra.

hesabım > kullanıcı profili > sol menüden Param > çıkan ekranda en altta önceden onaylı ödemelerim = buradan girip aktif pasif yapabilirsin.

" ' "
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:

Foxxxxxx bunu yazdı:

team viewer felan varsa bakalım beraber hocam.

hacı kafeyi kapatınca eve gececem ordan haberleşiriz eger hala uyanıksan

Toplam Hit: 997 Toplam Mesaj: 11