folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Paypal'ın Kapanmasından Sonra Yandex Money

Paypal'ın Kapanmasından Sonra Yandex Money

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Yandex gelsin. En azından Türkiyeye googledan fazla değer veriyrlar. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

google ın şu para işine bir el atması lazım , üst şirket alphabet altına girdikleri için artık istediklerini yaparlar diye tahmin ediyorum

google cuzdan (wallet) diye servisi var

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fotoğrafı Google'dan buldum. Bana ait değil. Zaten bildiğim kadarıyla kart gelse bile Türkiye'de geçerliliği yok. TR bankalar ile anlaşması yok. Ha bende isterimki keşke gelse ama olmuyor işte amk. Her tarafı tıkamışlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yanlışınız var gençler. Yandex Moneycard'ım var. TEB atmsinden yatır çek yapbiliyorum. Bir ara HSCB ile de denedim. Şu ara Yandex'in türk müşteri sayısı baya bir arttı. Yakında Paypal'ın yerni alabilir Türkiyede

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

Yanlışınız var gençler. Yandex Moneycard'ım var. TEB atmsinden yatır çek yapbiliyorum. Bir ara HSCB ile de denedim. Şu ara Yandex'in türk müşteri sayısı baya bir arttı. Yakında Paypal'ın yerni alabilir Türkiyede

İşlem ücreti alınıyor mu hocam? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Evet. Yatır-çek yaptığında %1 Yandex alıyor. Birde ibneler Ruble-USD kuru üzerinden işlem yapıyor. Yani sen 100 TL yatırıyorsun ATM'den. %1 Yandex komisyon kesti kaldı 99, TEB %3 alıyor. Kaldı 96 amk

96 TL ≈ 32,77$

32,77$ ≈ 2138 Rub

Yandex Money sayfasına baktığınızda paranızı Ruble olarak görürsünüz. Harcama yaparken de bu döngü devam ediyor. 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Evet. Yatır-çek yaptığında %1 Yandex alıyor. Birde ibneler Ruble-USD kuru üzerinden işlem yapıyor. Yani sen 100 TL yatırıyorsun ATM'den. %1 Yandex komisyon kesti kaldı 99, TEB %3 alıyor. Kaldı 96 amk

96 TL ≈ 32,77$

32,77$ ≈ 2138 Rub

Yandex Money sayfasına baktığınızda paranızı Ruble olarak görürsünüz. Harcama yaparken de bu döngü devam ediyor. 

İlerde TL'yi tanısalar potansiyeli var. 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

hocam madem yandexmoney googlewallet falan mümkün paypal'ı neden kapattılar. paypal şartları sağlamıyorken bunlar sağlıyor mu?

ayrıca aynı şeyi okpay için de söylüyorum, kullanan var mı?

ben de sevgiden yanayım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

Yurtdışından (Japonya ve Kanada) belli aralıklarla siparişlerim oluyordu. Bazen ebay kullanarak bazen de direkt paypal üzerinden ödeme sistemini kullanarak yurtdışındaki satıcıyla hesaplaşıyorduk. Artık Paypal yerine Yondex Money kullanırsam;

Banka kartımdan Yandex Wallet'a aktarırken %1, sonra Wallet'tan Wallet'a da gönderirken %0,5 mi komisyon kesilecek? Paypal'da satıcı bana ödeme sayfası gönderiyordu ben de Pay seçip ödeme yapıyordum bunda da böyle birşey var mı?

Toplam Hit: 3543 Toplam Mesaj: 20
paypal yandexmoney