Pazarlama Şirketi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, böyle bir şey var mı bilmiyorum ama varsa arıyorum :)

Olay şu, benim start-up'ımın reklam ve sponsorluklar alması gerekiyor. Bunun satış ve pazarlaması için şu anda bir ekip kurmam hatta 1 kişi bile çalıştırmam mümkün değil.

Acaba sosyal medya yönetimi gibi, telefonla satış yapan firmalar var mı?
    Yani ben ürünü vereceğim onlar yaptıkları satış başından komisyon alacaklar.

Teşekkür ediyor, "öyle şey mi olur" yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum :)

paradox tarafından 15/Tem/18 22:12 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Senin start-up un ne anlamadim ama bim e ver satilir :)

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Senin start-up un ne anlamadim ama bim e ver satilir :)

www.betahouse.club

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

hocam dedigin yas cunku satildigini gorurse kendi satar senden tedarik etmez

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Bu uygulamanız ücretli hizmet veriyor mu hocam ? Şayet ücretsiz hizmet veriyorsa, mobil marketing hizmeti sunan reklam ağları özellikle yabancı reklam ağları ile iletişime geçip, bütçenize uygun paketlerle indirme hizmeti alabilirsiniz.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

Bu uygulamanız ücretli hizmet veriyor mu hocam ? Şayet ücretsiz hizmet veriyorsa, mobil marketing hizmeti sunan reklam ağları özellikle yabancı reklam ağları ile iletişime geçip, bütçenize uygun paketlerle indirme hizmeti alabilirsiniz.

hocam mevzu çok yanlış anlaşılmış. ben uygulamamın kullanılması değil, verdiğim partilere sponsor arıyorum. RedBull vs gibi, bu görüşmeleri sağlayacak insan arıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    paradox bunu yazdı

hocam mevzu çok yanlış anlaşılmış. ben uygulamamın kullanılması değil, verdiğim partilere sponsor arıyorum. RedBull vs gibi, bu görüşmeleri sağlayacak insan arıyorum.

startup senin değil mi o kişi sen olman gerekmiyor mu? kafamda deli sorular.

HACKEROKAN!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    paradox bunu yazdı

startup senin değil mi o kişi sen olman gerekmiyor mu? kafamda deli sorular.

evet ama ben daha kritik firmalarla görüşüyorum, ayrıca çok fazla vakit ayıramıyorum çünkü reklam, tasarım, sosyal medya gibi bir sürü alanda da çalışmak gerekiyor sadece bunların yönetim ve yönlendirilmesi bile çok zamanımı alıyor.

Toplam Hit: 1046 Toplam Mesaj: 8
pazarlama satış