Pc Donuor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:
    -----------------------------
    driverlarını güncelle  güvenli kipde açtıgında makina donmuyor ise kurdugun yazılımları kontrol et güvenli kipde makinen donuyor ise fdisk çek disklerine yine sorun devam ediyorsa format at formatdan sonra sorunun halen devam ediyor ise makinenin ramlarınden birisi arzalıdır.

2 gb ram dual core vs vs hacım yaptım o  essan arkadaşın dedıgım programı bısssuru şey bulmuştu hepsini onardı   şi mdi sorun yok dıor programda aq leptop u alala 30 gun oldu olmadı 2 ıncı formatmı olucak bu

Pc Kopat izmir_love_1988@hotmail.co.uk Msn?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    cbekcibasi bunu yazdı:

EcHoLL bunu yazdı:
    driverlarını güncelle  güvenli kipde açtıgında makina donmuyor ise kurdugun yazılımları kontrol et güvenli kipde makinen donuyor ise fdisk çek disklerine yine sorun devam ediyorsa format at formatdan sonra sorunun halen devam ediyor ise makinenin ramlarınden birisi arzalıdır.

2 gb ram dual core vs vs hacım yaptım o  essan arkadaşın dedıgım programı bısssuru şey bulmuştu hepsini onardı   şi mdi sorun yok dıor programda aq leptop u alala 30 gun oldu olmadı 2 ıncı formatmı olucak bu

çok buyuk ihtimal donanımsal bir şey o zaman hacım baksana 2 kez format atmıssın..

aklıma gelen nedenler şunlar;

1 anakarttan kaynaklanan bir sorundur.

2 ramlerinde sorun

3 hardiskte sorun vardır :| masa ustu pc olsa bunları tek tek kontrol et diyecem ama laptop bu :| sen servisin yolunu tut bence :| 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek

5u13Ym4n bunu yazdı:
    cbekcibasi bunu yazdı:

EcHoLL bunu yazdı:

çok buyuk ihtimal donanımsal bir şey o zaman hacım baksana 2 kez format atmıssın..

aklıma gelen nedenler şunlar;

1 anakarttan kaynaklanan bir sorundur.

2 ramlerinde sorun

3 hardiskte sorun vardır :| masa ustu pc olsa bunları tek tek kontrol et diyecem ama laptop bu :| sen servisin yolunu tut bence :| 

yokya bir kere attım oda vista vardı sevmedım xp yukledım okadar başkada bır işlem geçırmedı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    VaLLa  bend yeni laptop aldim sasiriyorum hala ilk gunku gibi hizli ya 7sn. de kapaniyor alet .

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:
    VaLLa  bend yeni laptop aldim sasiriyorum hala ilk gunku gibi hizli ya 7sn. de kapaniyor alet .

yok hacı kapanmasında:d problem yok 10 sn en geç kapanıorda

Toplam Hit: 2274 Toplam Mesaj: 16