folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Pc Ekran Görüntü Paylaşımı

Pc Ekran Görüntü Paylaşımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Team viewer gibi görüntü paylaşımı olacak fakat bu paylaşımı tüm internet kullanıcıları izleyebilecek böyle bir proje varmı yani kullanıcılar bir programla sınırsız başka kullanıcılara ekran görüntüsünü paylaşabilen bu programda listeden bir kullanıcı seçip istediği kullanıcının ekran görüntüsü seyredecek ne kadar çok listede ekran görüntüsünü paylaşan kişi olursa okadar çok izleyici olur aynı tv kanalları gibi ..böyle bir program sistem varmıdır. Yanlız böyle birşey youtube dan bile fazla banwith cpu yer internet kaldırmaz sanırım

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Twitch.tv

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Hocam burda sanırım sadece oyun görüntüsü paylaşılıyor benim bahsettiğim gerçek zamanlı ve vindowsun tamamını görüntüleyen programdan bahsediyorum

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Herhangi bir ekran görüntüsü yakalama programı ve youtube bağlantısı ile youtube'dan canlı yayın yapabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Herhangi bir ekran görüntüsü yakalama programı ve youtube bağlantısı ile youtube'dan canlı yayın yapabilirsin.

Hocam ben yayınlamak istemiyorum bir sürü kullanıcın görüntüsü izleyebilmek istiyorum böyle bir program yoksa şeyhimiz yazabilir mi

www.tekno50.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    aslında hem pc görümtümü yayınlamak hemde yayınları izlemek camfrog gibi ama pc nin görüntüsünü izlemek istiyorum

www.tekno50.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Radmin arastir hocam sonra muadili vardi bi prog adini hatirlayamadim o var ucretsiz hatta onu sutede bi arkadas trojan haline getirdiydi

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Radmin arastir hocam sonra muadili vardi bi prog adini hatirlayamadim o var ucretsiz hatta onu sutede bi arkadas trojan haline getirdiydi

Hocam hack amaçlı kullanmak istemiyorum bilgi alış verişi için olcak yasal bi program camfrog gibi böyle bir program yazabilmek için c# c pascal delpi öğrenmek gerekiyor sanırım

www.tekno50.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutkun
    tutkun's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Team viewer gibi görüntü paylaşımı olacak fakat bu paylaşımı tüm internet kullanıcıları izleyebilecek böyle bir proje varmı yani kullanıcılar bir programla sınırsız başka kullanıcılara ekran görüntüsünü paylaşabilen bu programda listeden bir kullanıcı seçip istediği kullanıcının ekran görüntüsü seyredecek ne kadar çok listede ekran görüntüsünü paylaşan kişi olursa okadar çok izleyici olur aynı tv kanalları gibi ..böyle bir program sistem varmıdır. Yanlız böyle birşey youtube dan bile fazla banwith cpu yer internet kaldırmaz sanırım

google chorome nin bir extensioni var. google remote desktop diye. onda sanirim birden fazla baglaniyor. denemedim denersen bize de bildir. :)

Bilen konuşmuyor, konuşan bilmiyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

manycam diye bir program vardı webcam i windows olarak ayarlıyordu bi bak işini görür muhtemelen. 

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
Toplam Hit: 1028 Toplam Mesaj: 10
pc ekran