folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Pc Harici Hddyi Gormuyor

Pc Harici Hddyi Gormuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Sayin muridler yedekleme yaptigim harici hdd mi bir turlu bilgisayara gosteremedim. Windows xp ve windows 8.1 de denemdim farkli kablolarla fakat sonuc husran. Son care olarak bir dock almayi planliyorum. Farkki bir cozum onerisi olan arkadas varsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Harddiskten ses geliyor mu? Yani çalıştığına ve okuma yaptığına dair olan o ses. Eğer gelmiyorsa güç kablonu kontrol et. Sorun yoksa hdd ölmüş olabilir. En iyi ihtimal dockta problem olmuştur başka bir dock a bağlayıp gösterirsin. Ama yeni bir dock almadan önce eğer söküceksen bi direk pcye bağla çalışıp okursa dock al.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hdd den çalışma sesi geliyor. tüm pcler laptop söküp deneme şansım yok ne yazık ki :) 20 tlye bir kutu alayım diyorum olmadı bide hdd alır kutuya takarım. inşallah kurtulur hdd önemli resimşer ve videolar vardı içinde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

silindi... yanlış yazmışım

oksijen tarafından 14/Şub/14 14:43 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 907 Toplam Mesaj: 4