folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pc Kapanma Sorunu

Pc Kapanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek

ya virüs olma ihtimali yoktur çünkü yeni format attırdım..

walla kasanın yanını bende açtım ama çok bişi fark etmedi yinede ...

şimdi sonuç olarak ilk yapmam gereken nedir sizce bi çözüm bulabilir misiniz ?

"__"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bak cvp istiyosan sarı çizmeli mehmet ağa ggibi anlatma ayrıntılarına kadar anlat çözelim. yok anlatamam diyosan yurdum insanının alayı bilgisayarcı kayarsrın bir servise bakarlar.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek

tamam o zmn şöle anlatmaya çalışayım şimdi ...

bundan 6-7 ay kadar önce pc yi aldık..herşey süperdi ..bu yaz da herşey çok ii gidiyordu ..geçenlerde bilgisayara format attırdım olayla alakası varmı bilmiyorum ama formattan 3-4 gün sonra pc kendi kendine kapanmaya başladı..

mesela oyun oynarken pat kapanıyor..sonra açma tuşuna basınca çalışmıyor ama arkadan gücü sıfır yapıp açmaya basıp çekiyorum sonra bir e alınca bastığımda çalışıyo bu şekilde de bicinslik oldu ..

bu arada formattan sonra da eskiden olmayıp şimdi olan bi tek most wanted var yüklediğim..

bide bi akrabam most wanted ı yüklediğinde pc si çöktü sizce bunlar bi tesadüf mü oyunda bişi mi var acaba ..yoksa tamamen benim mi paranoyam ...

netice itibariyle pc yaklaşık 4-5 gündür sürekli kapanıyo..arkadaşlar fanı falan temizle demiş onu temizledim gene kapanıyo .. fan yetmiyo die kasanın yanını açtım gene kapanıyo ..priz falan da topraklı bi arkadaş da öle demiş ..

bu kadar şey yazdım artık bi çözüm bulabilirseniz minnettae kalırım ..

bu yazdıklarım artık açıklayıcı olmuştur sanırım...

"__"
Toplam Hit: 1706 Toplam Mesaj: 14