folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Pc Min Ram İni Yükselttim Ama Aşırı Derecede Yavaşladı/Yardım

Pc Min Ram İni Yükselttim Ama Aşırı Derecede Yavaşladı/Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
     512 mb ram vardı bilgisayarımda 768 e çıkardık,(intel celeron 2.2 ghz işlemcim var) ayrıca tarayıcı da aldım, bilgisayarı formatladım ardından. buraya kadar her şey güzeldi, driverları programlarımı yükledikten sonra bilgisayarım fena halde yavaşladı. casus yazılım ve virüs taramasından geçirdim defalarca ama bi şey bulamadım. sizce bu neden kaynaklanıyor olabilir yardımlarınız bekliyorum.  şimdiden teşekkürler

There is no life without struggle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

hocam bendede 512 ram vardı celerion 1.7 üstne 512 lik taktım pc ölüyo gitmiyo

1 hafta kullandıktan sonra uçuşa geçti pc de her türlü program yüklü lazım olucak banamısın demiyo kasmıyo asla yanibekle biraz sonucu gör nolucak

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    Mhz Ler Uyuşmuyor Olabilir Eski Ram'in 533 İse Yeniside 533 Olsun,,Mhz Ler Aynı Değilse Bu Hızlandırmak Yerine Yavaşlatabilir...

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    ram lerin bilgisayarı yavaşlatığı nerde görülmüş. ram taktın ama anakartına uyumlumu sdr var ddr,ddr1,dd2,ddr3 birsürü ram var ayrıca mhz cinsinden uyuyomu onuda düşünmek lazım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

sen biraz fazla hiz bekledigin icin eskisinden yavas geliyor sana..

aslinda pek fazla birsey farketmedi..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    donanımdan pek fazla anlamam, bi tanıdık vardı  ayırdığım bütçeyi ve istediğim şeyleri söyledim o halletti. uyuşmama gibi bişeyin olabileceğini zannetmiyorum arkadaş atlamamıştır diye düşünüyorum ama dalgınlığına gelmiş olabilir. oraya gitmeden mürtilere bi sorayım dedim cevaplarınız için teşekkürler.

There is no life without struggle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    driverları kurmayı unutmuş olmayasın :P
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imarator
    imarator's avatar
    Erkek
    ardaşım celaron işlemcin varsa normaldir istediğin kadar formatla bi süre sonra yavaşlar.
Toplam Hit: 2022 Toplam Mesaj: 8