folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Pc Ye Gelen Neti Paylaşmam Lazım

Pc Ye Gelen Neti Paylaşmam Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

uzun zamandan sonra merhaba arkadaşlar başlık garip oldu ama şöle anlatayım pc nin birine net geliyor ve 3 pc ye daha o neti paylaştırmamız lazım bir ağ kurup ama neden modem den bir hat almıyorsunuz filan demeyin böle bir şansımız yok

dediğim şey bluetooth dongle olabiliyor bunu biliyorum ama kaç pc bağlanabiliyor sadece 2 pc ile mi oluyor ne kadar sağlıklı çok mu yavaşlar bunları bilmiyorum ki birde bu pcler arsında duvar var bluetooth çeker mi bir tahmin yapamıyorum 

aynı olay wireles  ile olabilirmi yada aklınıza gelen başka yolları anlatırsanız sevinirim ve kablosuz olursa daha iyi olur

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    upp!!

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Blu tot ne gerek var hocam yahu, atıver araya 4 Port bir switch Bal gibide bağlanır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hoca bitane 4 portlu swic al modem gelen ethernet kablosunu swic e tak daha sonra swic den diger bilgisayarlara baglanti sagla .. wireless ilede yaparsin ama biraz daha maliyetli olur bilgisayarlara wireless baglantisi icin kart almalisin .bunun icinde performans ve fiyati degerlendirmen lazim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hiç bir masraf yapmak istemiyorsan.makineler arasında ağ kur sonra interneti bağladığın makineye paylaşım ver.diğer makineler internet explorer işaretini görsün yeter ;)

bu şekilde internete giren makinenin internet explorer dosyasını paylaşmış olucan. diğer makinelerde internete girebilcek.

sanırım biraz karışık yazdım.ama yinede siz anladınız.:)))

kolay gelsin iyi çalışmalar..

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

NuLL29 bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç bir masraf yapmak istemiyorsan.makineler arasında ağ kur sonra interneti bağladığın makineye paylaşım ver.diğer makineler internet explorer işaretini görsün yeter ;)

bu şekilde internete giren makinenin internet explorer dosyasını paylaşmış olucan. diğer makinelerde internete girebilcek.

sanırım biraz karışık yazdım.ama yinede siz anladınız.:)))

kolay gelsin iyi çalışmalar..

-----------------------------

İstediği bu değil :)

Toplam Hit: 1361 Toplam Mesaj: 6