folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Pcye 2. Sata Hard Diski Bağlama ?

Pcye 2. Sata Hard Diski Bağlama ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    sata da master slave olayi yoktur hocam.hangisine once baksin olayini yapcaksan biostan girip ayarla.o jumperlar hiz ayari icin sata 3 hdd varsa sata 3 desteklemeyen bi anakartta kullanmaya kalkarsan ordan ayar yapiyosun fazla oynama hdd yi bozabilitende var
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:
    -----------------------------
    sata da master slave olayi yoktur hocam.hangisine once baksin olayini yapcaksan biostan girip ayarla.o jumperlar hiz ayari icin sata 3 hdd varsa sata 3 desteklemeyen bi anakartta kullanmaya kalkarsan ordan ayar yapiyosun fazla oynama hdd yi bozabilitende var
    -----------------------------

hay ağzını öpim bi saatir bunu anlatmaya çalışıyorum kısa yoldan anlatmışsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Senin asıl HD pata olabilir 8 pin , dikkatet

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

beyler dediklerinizi zaten yaptım ama olmadı hani @zalimadam tamam abi haklısında denedim zaten deiğiniz herşeyi :D

neyse bakalım sağolun demekki bişeyi eksik yanlış yapmışım başka birine göstericem böle zor oluyo 

Zugzwang
Toplam Hit: 2474 Toplam Mesaj: 15