Pc"Ye Giriş..? Cell

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL
    CeLL's avatar
    Erkek
    Beyler. öncelikle slm.
    Birisi bana herhangi bir yolla birinin pc"ye nasıl gireceğimi, bu iş için hangi programları kullanacağımı ve bu programları nereden bulabileceğimi anlatırsa valla çok minnettar kalacağım. irc üzerinden pc"ye giriş olabilir. elimdeki bir IP ile girmek olabilir. ayrıca bu girişi tamamladıktan sonra nekadar yetkili olabileceğim ve istediğim dosyaları nasıl çekicem adamın pcden. Şimdiden çoook teşekkürler..

By^CeLL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyS_tRay45
    SyS_tRay45's avatar
    Erkek

çok sey istedin be kardesim tamam neyse

bu işi trojanla yapabilirsin ama antivirüsler bu işin suyunu çıkardı desek yalan olmaz ama bi ihtimal bulabilirsin belki birde languart r3x gibi programlarla sadece paylasım olan bilgisayarlara girebilirsin

bunları arat birçok sitede var mutlaka bulursun bircok yerdede nasıl kullanıldıgını anlatan makaleler bulabilirsin bulamazsan pm at bana yardımcı olmaya calısırım özlemişim bea

HiçLere iNat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    Sana Turkojanı Öneririm. Arama Motorundan Turkojanı Bul. İndir. Yazılanları Oku. İlk Önce Kendi Bilgisayarına Kur ve Dene. Antreman Önemlidir.
    Senin Bilgisayara Bişey OLursa Mesul Diilim!!. :P
    Başkasına Bişey Yaparsanda !!!

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkisSoftware
    AkisSoftware's avatar
    Erkek
    www.turkojan.com

site kapanmadan indirin.. bi ara kapandi ama simdi acik sanirim.. indirin ve kullanin.. en iyisi bence.

Delphi ve Assembly Programcisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    David
    David's avatar
    Erkek
    sana tek kullanimlik prorati onereyim neden tek kullanimlik cunki birkere baglandiktan sonra ikici olmuyo her ne ise prog turkce serveri kendin ayaliyorsun servere mailini yaziyorsun resimle falan birlestir server.exi yi ayrica aklayici var trojan serverleri antiviruslerden korumak icin onunla serveri akla karsiya yolla adam acinca senin mailine otomatik olarak adamin ip si bilgisayari hakinda bilgi arti icinde serverin keylogerde oldugu icin yazdigi tum sifrelerde sana geliyor.

uzun anlatmasi yukle dene nasil olsa turkce prog
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycell
    maycell's avatar
    Erkek
    arkadaşlar kusura bakmayın zamanım olmadı konuyu buraya açtım  acilen proxy  linki verin   evden bilgisiyar açamıyom sivil savunma sitesine hack   deneyiminde   bulundum   ıpten arıyolar kesin hemen ıp gizleyici linki verin

anti....ceza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

2oo3 ün konusu gelmiş hortlatıyosun yani ne diyim yuh,kilit.

Toplam Hit: 2542 Toplam Mesaj: 7