Pc'ye Trojen Girdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:
    -----------------------------

facede sayfalarla apss upps lerle hiç işim olmaz... sayfa bile beğenmem, hiçbir linke tıklamam...

kardeşim msn hack işi değil bu,,, direk pcye girilmiş sanki,,, bu arada javaya kim virüsü entegre edebilir :S
    profosyonal birşey,,,
    yabancı sitelerde dolaştım dünn ağır aramalar yaptım ve antivirüs namına hiçbirşey yoktu pcde...
    2 saat önce hesaplar gidince yükledim antivirüsü...

yani bu konuyu açmamdaki sebebin aslı şudur,,,
    neden böyle oldu sizce nerden kapmışımdır ? java virüsümüdür nedir bu?
    acaba kasperskynin bulduğu bu 2 zımbırtı virüs dosyası Acaba benim hesaplar bu trojenlemi çalındı ?????

crack yükledim bir oyun için..
    ayrıca 2 harfli bir siteden şüpheleniyorum.

-----------------------------

Hocam java downloader diye bir dalga var.Büyük ihtimalle ziyaret ettiğin sitelerden birine site sahibinin istedi doğrultusunda veya farkında bile olmadan java downloder yerleştirilmiş.Bunun sayesinde sen siteyi ziyaret ettiğinde otomatik olarak trojan serverı senin bilgisayara inmiş oldu.

En iyisi comodo internet security kur kasperle falan uğraşma, onunla bir bilgisayarı tarat gelen giden datalara bi baksın comodo, haledilir.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

teamviewer atın inceleyelim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

msconfig den başlangıçta açılacakları ve servis leri kontrol et. gereksizleri kapat.

Toplam Hit: 2464 Toplam Mesaj: 14