PDA Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek

HTC Touch Diamond pek tavsiye edilecek bir ürün degil. Sadece 4GB alani var, ne kart takabiliyorsun nede baska birsey. Ama HTC Touch Diamond 2 cikacak, onun özellikleri cok daha fazla, ve ekrani cok daha büyük.

Windows Mobile kullanacak olan arkadaslara buradan uyari: ben acikcasi pek memnun degilim. Örnegin HTC telefonlarinda kendi arayüzünü filan koyuyor, o olmazsa windows mobile'in hic kullanilacak bir tarafi yok. Bahsettigim sürüm 6.1 ve öncekileri. Windows Mobile 7 ne olur bilemem.

Windows Mobile'dan memnun kalmadim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu tavsiye ettiğiniz pda ların diğerlerinden farkı nedir peki. Bunları tavsiye etmenizdeki etkenleri merak ettim. Rene bildiğim kadarıyla sen asus un bu modelini kullanmıştın yada kullanıyosun. Hangi özelliklerinden dolayı tavsiye edersin.

Edit : Dayı telefonum bozuldu a.q 100 lira istedi bi telefoncu. Başka yerlerede sorarım aynı cevabı verirlerse pda almayı düşünüyorum. K.kartı :D

tabi doktordan otel sitesi die indirdin parayı dimi çakkaaaaaall :p $aka diorm fatih abicim :) al bakalım.. :D  ama istersen az sabret araştır ebay'den sorun çıkmadan power seller lar hediye die htc touch gönderebiliyosa tavsiye ederim.. üstüne alet tanımam :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    sony p990i var bende 5oo e verem  :B http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/p990i?lc=tr&cc=tr
    ulan herşeyi satıyon iyice ticaret adamı oldun az düş fiyatıda anlaşalım exa :)

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

Ne için kullanacağına bağlı tabi.

Bende Asus P535 var. Açıkçası bilgisayar olmadığında wifi ile işimi görebiliyorum.

Gps mükemmel çalışıyor. Bir çok oyun uygulama mevcut. Program yüklemesi zevkli.

Ancak gel gör ki alet aylardır evde yatıyor. Pdalarda özellikle boyut ve tuş takımı ciddi sorun.

Sana tavsiyem tuş takımı olan bir pda alman olacaktır. Yoksa günlük telefon konuşması yapmak oldukça zorlaşıyor.

Eğer boyut ve çift el kullanma olayı senin için sorun değilse P535'i öneririm.

Ancak bugün pda alacak olsam Asus P750, Sony Ericsson P1(dokunmatik symbian) veya Hp 610c gibi modelleri bir incelerdim. (Asus P750 ingilizce daha stabilmiş.)

Kısacası isteklerini belirleyip iyi araştır.  

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

tabi doktordan otel sitesi die indirdin parayı dimi çakkaaaaaall :p $aka diorm fatih abicim :) al bakalım.. :D ama istersen az sabret araştır ebay'den sorun çıkmadan power seller lar hediye die htc touch gönderebiliyosa tavsiye ederim.. üstüne alet tanımam :)

Yok kardeş daha doktorla görüşemedik. Büyük ihtimal ücretli bişe yaptırcak. Görüşürüz onuda ;)

Bu arada tavsiyeleriniz üzerine hepsiburada dan asus p535 siparişi vermiş bulunmaktayım. Hepinize teşekkür ederim. 

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    ahan şu anda crea ms 2 ile giriyorum TbT ye. hocada statik anlatıp duruyor:) yanındaki arkadaşta ayfon var onun wireless i çekmiyor nete giremiyor çıldırıyor:) 210 liraya 0 aldım çocuk 1 milyar para vermiş alırken:) telefonundan memnunum msn net islerimi görüyor rahat rahat. 1 aya kadar yeni bir pda alicagım dokunmatik bir pda istiyorum çünkü. alacağım pdayida buldum meuzi midir nedir hani iphone çakması olarak lanse edildi çin mali bir telefon ama bildiğimiz çinlerden değil. ms mobile 6.1 wifi dokunmatik 3.2 cam 3g 8 16gb hafıza 256 mb rom daha sayamayacagim bir çok özellik. var almayı düşünen araştırsin çinden getirteceğim birlikte alırız.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 3035 Toplam Mesaj: 27