folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder PDF Dosyası Boyutu Küçültmek İçin Hangi Program?

PDF Dosyası Boyutu Küçültmek İçin Hangi Program?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Evet arkadaslar 2 pdf dosyam var boyutlarını küçültmem gerekiyor bir kaç program denedim yemedi, kullandıgınız veya bildiginiz program var mıdır?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PDF dosyaların çoklu sayfalar içeriyor mu? 

baskı içi mi? görüntülenme içinmi, interaktifmi, bunları belirtmelisin

ona göre yardım etmeye çalışalım.

9200 feetde alınan ilk nefes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:
    -----------------------------

PDF dosyaların çoklu sayfalar içeriyor mu? 

baskı içi mi? görüntülenme içinmi, interaktifmi, bunları belirtmelisin

ona göre yardım etmeye çalışalım.

dost bitanesi 33 sayfa resimli diğeri 96 sayfa oda resimli bunlar baskı için kullanmayacagım sanayi bakanlığının sayfasına yükleyeceğim, alarm sistemleri firmasıyız garanti belgesi için kullanım kılavuzu yaptık ürünlerin, 2 mb dan fazla dosyayı kabul etmıyor sistem ne bokum bişeyse. benımkilerde biri 5mb biri 2,5 mb.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PDF Save as - sayfalarını 96 dpi jpg kaydet

jpg leri klasörde topla klasöre sağ tıkla multi pdf i seç tek pdf dökümanı haline gelince 

save as - 72 dpi olarak kaydet 

bunu bir denermisin 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:

PDF Save as - sayfalarını 96 dpi jpg kaydet

jpg leri klasörde topla klasöre sağ tıkla multi pdf i seç tek pdf dökümanı haline gelince 

save as - 72 dpi olarak kaydet 

bunu bir denermisin 

yalnız word belgesi şeklinde ya da resimler yok sadece pdf dosyalar war senın dediğin pdf save as, word belgesine yapılcak değil mi? o yok :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yok öyle değil

yarın 12 gibi  atarsın bana yapmaya çalışırız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:

Yok öyle değil

yarın 12 gibi  atarsın bana yapmaya çalışırız.

tamam pm'den ulasıyorum sana saol.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

SORUN DEVAM EDİYOR ARKADASLAR YOK MU PROGRAM TAVSİYE EDEBİLECEK YADA DAHA ONCE YAPAN MÜRİT?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

hocam iki program var beles nette dolasan.. kendim denemedim.. upload ettim bi dene istersen... is yerinde iki program vardi isimleri aklima gelmiyor, ben onlarla genellikle ppt dosyalarini kücültüyorum, pdf yapiyormuydu bilmiyorum... neyse programlardan biri "PDFCompressor" digeri "TweakPDF"

bunlari denemediysen eger bir bak istersen..

Link : http://www.multiupload.com/1D76AEAXMM

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

resimlerin boyutlarını küçült hocam

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 3559 Toplam Mesaj: 10