PDF Okuyan En Ucuz Akıllı Saat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhaba

bir arkadaş için lazım, belki satan falan varsa diye konu açıyorum

pdf okuyan bir akıllı saat lazım. şu sahibinden deki asus zenwatch lar falan pdf okuyor mu acaba ? etrafımda kimsede olmadığı için deneyemiyorum.

ya da şu model okur ve ucuzdur diyeceğiniz bir şey varsa alırım bir dal

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

selam dostum bende senin gibi bi arayısa düşmüştüm.

https://www.fikirsahibiyiz.com/Ak%C4%B1ll%C4%B1-Saat/orjinal-u10-round360-smart-watch-akilli-saat-siyah-hasir-metal-kordon-100-iphone-uyumlu-siri-destekli?sort=p.price&order=DESC

linkten spariş ettim. memnunum ben aldığımda 200 lira fiyatı vardı 7 ay oldu. android yüklü cihazda sd kart var android 4.4.2 yüklü andoridde neyapıyosan bundada yapabilirsin. acrobatı yüklep yada google doc yada pdf yi yükleyip görüntileme yapabiliyodum. bunn dısında hem sim takıp tel olarakta kullanabiliyosn hemde bluetooth üzerinden telede bağlayabiliyosun. bendekinde 2gb ram var birde 8gb hafıza var ama android sistem cart curt derken 3.78 bos gözüküyo kullanılabilir alanda. 32 sd calıstırdı. ekran boyut hatası almıyorum. birde mtk bilmem kaç işlemci var. normal saat kordonu takılıyo ama ne yazıkki sugeçirmez olayları yok. faal kullanımda simsiz 8 9 saat sürekli ekran acık kalabiliyo sarjı bekleme süresi 2 3 gün. garip bi şekilde simli daha iyi gidiyo pili. wirless ve bluetooth ta var üzerinde. acele yazdım. tatmin etmeyen durumları sorabilirsin. iyi gecler

Evrim içi mürit..laugh is live..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

ne amaçla kullanıyorsunuz bunu.

bu saatle okulda kopya işleri falan mı yapılıyor acaba diye düşünmüyor değilim hani.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    MuhammeT bunu yazdı

ne amaçla kullanıyorsunuz bunu.

bu saatle okulda kopya işleri falan mı yapılıyor acaba diye düşünmüyor değilim hani.

aynen hacı, eleman kopya çekecek ondan sordu. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 799 Toplam Mesaj: 4
akıllı saat