folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Peer2mail Paylaşımının Anlatımı...

Peer2mail Paylaşımının Anlatımı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Son zamanlarda bende farkettim, çok güzel bir paylaşım ortaya çıkmıştı neyse sağlık olsun...

Ulen 1 gb alanı sağlayamıyorsan ne diye 1 gb mail hizmeti sağlıyorum diye ortalarda zikim gibi geziyorsun, biz o 1 gbyi dosyalarla doldurmayacazda gelen giden maillerlemi dolduracaz...

Hotmail'de güzel maximum 10 mb dosya gönderebiliriyorsun, ayrıca gmail gibi blocklama gibi bir sorun yok ve 250 mb 4 adet alırsan 1 gb...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

ölede kim ugrasir 4 adet hotmail e yada yahoo ya

film upload edecem diye parca parca  .....

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

İyide abi birçok kişi tutup o kadar filimi gmail'e yükledi ibneler kalkıp önüne geçti, yarın öbürgün walla aynı şeyi yapacak, ondan sonra diğer büyük kapasiteli mail hizmeti veren sitelerde bunun önüne geçecek...

Ama hotmailde bunu yaparsan hotmailin gözüne batmaz, gotune biraz batar oda ayrı bir konu...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmenac
    xmenac's avatar
    Erkek
    bu dalga gmaili bile çökeltir zaten sonunda farketmesi iyi olmuş gmail gibi bi mail serverı kaybetmek istemem walla da hareketlilik yok belkide rahatsız değillerdir bu durumdan :) hotmail de olucağını sanmıyorum zaten gördüğüm en dandiq mail serverlarından biri....

fakat yeni bir mail buldum 1000 gb (neredeyse 1 terabyte yani) free bi mail buyrun adresi isteyenler bi göz atsın :

www.hriders.com

ayrıca 3 gb lık bi mail : www.unitedmailsystems.com

umarım olur hriders.com biraz sorunlu bunuda belirtiyim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmbay
    ahmbay's avatar
    Erkek

size p2m hesap bilgileri bulabileceginiz site adresleri veriyorum;
    www.p2mbrasil.com
    www.filewarez.com
    Bu Brezilyanlar isi biliyor..

http://www.ahmbay.com