folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pegasus Yanlış İsime Alınan Bilet İçin

Pegasus Yanlış İsime Alınan Bilet İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

kart sahibinin kimliğini kullanmayı dene:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende turk hava yollarından aldım biletın rez no sunu hatırlamıyorum amk bıletı iptal ettırcem ettıremıyorum.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

belki yüksek sınıflı bir bilet olsaydı değiştirilebilirdi, sanırm thy de var böyle şeyler ama pegasus da bildiğim kadarıyla yok. bu kadar lanet bir firma da görmedim. bana o kadar çile çektirdikler ki dudaklarımın kenarında bir kaç saat sonra bir sürü uçuk çıkmıştı. valizlerimi almadılar yetişmez diye (tabii bir sürü oyaladılar) sonra pişmiş kelle gibi sırıtarak bu şekilde uçağa girmeyi deneyin dedi kız ve 50 kg valiz vardı bende !! ben de kıza dedim ki Allah sizin belanızı versin, o da bana dedi sizn isminizi aldım v.s. neyse umudum yoktu ama Allah büyük ya, hiç bir sorun çıkmadan hem pasaport kontrolünden hem son eşya kontrolünden 50 kg ile geçtim. içerisinde sıvı şeyler de, kesici şeyler de vardı ama işte durumu anlattım anlayış gösterdiler ve uçağın beni beklendiğini öğrendim zor bela yetiştim. başkası anlatsa inanmazdım, adamların küçücük bir istisnası yok ama bendeki de kısmet..

neden anlattım bilmiyorum ama bir daha pegasus la hiç bir yere gitmem..

sıkıntına gelince, ismi değiştirmezler artık onu unut. Ancak uçak kalmadan önce bileti aldığın yer (acentaysa) bileti alan kişi gidip havaalanı vergilerini talep edebilir. Mesela bilet 100 liraysa 30 lira falan geri alabilirsin. oranlarını tam bilmiyorum ama bu şekilde paranın bir kısmını geri alabiliyorsun. daha önce 4 kere bilet yaktığım için biliyorum :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ne saçma uygulama

adı üstünde yanlışlık işte.

millet ne çile çekmiş meğer

biz fakirlerde uçakla gidiyorlar diye kıskanıyorduk :))

futurist tarafından 28/Mar/14 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    son durum hakkında bilgi vereyim aynı sorunu ilerde yaşamayın diye Diyorum;

gidis biletinde ki isimi siksen değişmiyo Pegasus ben binmenin yolunu buldum ama havaalanındaki Pegasus çalışanı sayesinde.

Dönüş biletim olan anadolujet'de de aynı sorun Vardı ama Pegasus bu firmanın s*kini yesin cidden adamlar Pegasusdan çok daha ılımlılar aradım anlattım durumu ve konuştuğum kadın durumu çözmek için elinden geleni yaptı Yani Pegasus gibi "değiştirme gibi bi durum söz konusu değil" diyip kestirip atmadı. Havalanında ki ofise yönlendirdi beni ama o kadar ilgililer ki değişmese bile koymaz artık.

Dipnot: böyle bi durum yasarsaniz Kesinlikle iptal ettirmeyin bileti zaten 120 tl ye aldığın biletin vergisi 12 tl onu ödüyolar Sadece Sonra aynı koltuğu başlasına satıyo ibneler. Iptal ettirmeyin ama binmeynde (tabi chek yaptırdıktan Sonra gelmeyince bileti yinede satıyolar mi bilmiyorum onu)

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    kalibre bunu yazdı
    son durum hakkında bilgi vereyim aynı sorunu ilerde yaşamayın diye Diyorum;

gidis biletinde ki isimi siksen değişmiyo Pegasus ben binmenin yolunu buldum ama havaalanındaki Pegasus çalışanı sayesinde.

Dönüş biletim olan anadolujet'de de aynı sorun Vardı ama Pegasus bu firmanın s*kini yesin cidden adamlar Pegasusdan çok daha ılımlılar aradım anlattım durumu ve konuştuğum kadın durumu çözmek için elinden geleni yaptı Yani Pegasus gibi "değiştirme gibi bi durum söz konusu değil" diyip kestirip atmadı. Havalanında ki ofise yönlendirdi beni ama o kadar ilgililer ki değişmese bile koymaz artık.

Dipnot: böyle bi durum yasarsaniz Kesinlikle iptal ettirmeyin bileti zaten 120 tl ye aldığın biletin vergisi 12 tl onu ödüyolar Sadece Sonra aynı koltuğu başlasına satıyo ibneler. Iptal ettirmeyin ama binmeynde (tabi chek yaptırdıktan Sonra gelmeyince bileti yinede satıyolar mi bilmiyorum onu)

vay be. diğer ülkelerde nasıldır acaba.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 2448 Toplam Mesaj: 18