Penguen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek

penguen okuyanlar bilir gectigimiz haftalarda tayyip erdogan kafali bi kedi cizen karikatürist (musa kart) ceza almisti. bunu protesto amaciyla gecen hafta penguen dergisi kapaginda bütün cizerler ayrı ayrı hayvanlara tayyeap erdoan kafasi koymustu :) helal olsun dedik. bu haftada anasayfaya ufak bi tekzip yazisi koyulmasi gerekmis, insani kücük düsürücü unsurlar vs var denilerek. tabiki penguen tekzip yazisini mükemmel hazirlayarak yine dagitmis ortaligi. cok beyendim paylasmak istedim. imkanınız varsa bu hafta 1 penguen alın (1 ytl) ve konuya destek cıkın derim.

tebrikler penguen.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek

evet bende gördüm :))

bence Pc Dergisi Alırken yanına bi tanede penguen sıkıştırın :))

en azından mizah sağlığa yararlıdır... (Karın Kası Yaparsınız)

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    adamlar delikan lı :) walla bende tebrik ettim herkez yapamaz onların yaptığını helal olsun adamlara.severek okuyor ailece izliyoruz :P
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim anlamadigim hadi haberlere sansur uygularsin, isine gelmedigi icin basini susturursun  ama adi ustunde mizah bu mizah a sansur olurmu, hangi zihniyet hangi kafa yapisidir bu...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

benim bildiğim yazılı basına karışamıyolar ama adam başbakan işte. yeni sayısında da avukatları tarafindan yazilan bi tekzip yazısı var. yokmuş tayip halk içine çıkamaz olmuş yokmuş namaz kılamaz olmuş yokmuş iş arkadaşları taşak geçiyomuş felanda filan.sonra oturmuş kendi yani tayip kötü söz sahibinindir diye bu karikatür çizenleri çizmiş.işte penguen selcuk inek baruter felan koptum okuyunca zaten..adamın başka işi gücü yok galiba.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Ben başbakanın yerinde olsam elimdede o dergiyi kapatma yetkisi olsa kapatırım a.k, ulen siz kalkın kedi, köpek resimerine benim resmimi çizin ondan sonra yok efemdim mizah yapıyorzun deyim, yerim öyle mizahı valla hepsiniz zikerdim...

Mizahta sansür olmaz diye o zaman tutun gay yerine koyun, ondan sonra bush ile zikistirin öylemi yani bunlara karşı tepkisiz kalmakmi mizah anlayışı a.k...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ingiltere basbakanini bushun kopegi yaptilar. hicbir ceza da almadilar.
Toplam Hit: 2125 Toplam Mesaj: 7