folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Perplus Personel Kontrol Sistemi Ücretli Yardım Arıyorum

Perplus Personel Kontrol Sistemi Ücretli Yardım Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Yaklaşık 7 ay önce aldığımız önder zaman kontrolü Perplus yazılımı hata verdi,Satın aldığımız firmayı aradım ve bana 50 tl karşılığında yardım edebileceklerini söylediler,bende sinirlendim tabikide haliyle.Öncelikle belirtmek istiyorum,mesele 50 tl değil,mesele bir dünya para verip aldığım programın ufak bir hatasında programı satan uyanık firmanın teknik destek bölümünün çakallığı! 50 tl için değil ama bu sözde uyanıklara derslerini vermek adına bu gün avukatımla görüşüp dava açacağım.

Sinirle programı silmiş bulundum yedek falan da almadım,giden gitti. Bütün personel bilgilerini tekrardan gireceğim. Elimde kontrol programının dataları mevcut (Kart numaraları giriş çıkışlar vs.) 

Sizlerden ricam,bu programın ayarlarını (Hafta tatili,mesai,çalışma günleri,tatil günleri vs.) yapabilecek arkadaşlar var mı? Yada bana elimdeki makinanın datalarına uygun (runitek rn-25) başka bir personel takip programı tavsiyesi olan,satan firma ile bağlantılı her hangi bir arkadaş var mı?

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

hocam yerinde olsam bir kere çagırtıp kurdururdum yapan kısıden örenırdım az çok bır daha da selam vermezdim onlara. 

Beleş wireless kahramanı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek
    adama bunu yazdı

hocam yerinde olsam bir kere çagırtıp kurdururdum yapan kısıden örenırdım az çok bır daha da selam vermezdim onlara. 

s...mi keser yerim kasaba minnet etmem diye bir lafı vardı kırıkkaleli bir arkadaşımın,o hesap hocam. Gerekirse excelde hesaplarım bu ayki maaşları,yeni bir sistem satın alırım yine aramam o dingilleri.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

diger firmalarda ayni proseduru uyguluyor. uzaktan yardim 50 tl. yerinde servis 100 tl istiyorlar.

perkotek kullaniyoruz biz.

aksama dogru musait olursam bakabilirim.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

diger firmalarda ayni proseduru uyguluyor. uzaktan yardim 50 tl. yerinde servis 100 tl istiyorlar.

perkotek kullaniyoruz biz.

aksama dogru musait olursam bakabilirim.

Memnun olurum hocam vakit ayırabilirsen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

hocam takip ettin personel kaç kişi ? 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı
    adama bunu yazdı

s...mi keser yerim kasaba minnet etmem diye bir lafı vardı kırıkkaleli bir arkadaşımın,o hesap hocam. Gerekirse excelde hesaplarım bu ayki maaşları,yeni bir sistem satın alırım yine aramam o dingilleri.

hocam konu dışı ama arkadaşının sözü harikaymış :)

"s...mi keser yerim kasaba minnet etmem diye bir lafı vardı kırıkkaleli bir arkadaşımın"

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

Totalde 87 personel var hocam,datalar gitti zaten,programı kaldırdığında yedekleri de kaldıran salak bir program işte. Makinanın hafızasında giriş çıkış saatleri kart numaraları var zaten. Şu an bana çalışma saatleri hafta tatilleri vs. gibi ayarlar olsa yetecek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı
    taekwondo bunu yazdı

Totalde 87 personel var hocam,datalar gitti zaten,programı kaldırdığında yedekleri de kaldıran salak bir program işte. Makinanın hafızasında giriş çıkış saatleri kart numaraları var zaten. Şu an bana çalışma saatleri hafta tatilleri vs. gibi ayarlar olsa yetecek.

teamviewer ac hocam bakalim. program kurulumu suan?

bizim pdks de database tanimlamak icin serial kod girmen gerekiyor onuda firmadan aliyorduk.

database tanimli ise bakalim

demirci tarafından 16/Nis/14 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    protekzaman
    protekzaman's avatar
    Erkek

PDKS ( Personel Devam Kontrol Sistemi ), Web-PDKS Gibi Desteği Protekzaman https://www.protekzaman.com/destek/yillik-bakim-anlasmasi Yazısını Okuyarak Alabilirsiniz.

Zeuss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    protekzaman bunu yazdı

PDKS ( Personel Devam Kontrol Sistemi ), Web-PDKS Gibi Desteği Protekzaman https://www.protekzaman.com/destek/yillik-bakim-anlasmasi Yazısını Okuyarak Alabilirsiniz.

ahahahahaa yerinde destek uzmani buradan bulmus bile,

kacari yok 50 TL alacak illa (:

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 3550 Toplam Mesaj: 11