Pet Shop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    CosTeR bunu yazdı

yav arkadaş hemen doluşmuş  ''hayvan severler'' biri demiş yine ölecek yav hocam bi git allah aşkına bilip bilmeden konusma şirinlik filan yaptıgımda yok zaten evlerinde besliyorlar 2 tane tavşan bilip bilmeden konşuyon gelmişin buraya oda arkadaşı sevicem diye çıkarmış yuvasında odanın kapısınıda açık unutunca olan olmuş

biride demiş online hayvan mı alıcan şikayet edelim siteyi filan cart curt siktir lan  insan satıyorlar amk bi ton kadın pazarlıyorlar sitelerde sen burada artistik yapıcam die şikayet edelim diyon insanın satıldıgı kiralandıgı siteyi şikayet etmeyen adam gelmiş buarada ne yazıyo

kardeşim benim online diye belirtmem öncelike fiyat-tür-resim-aksesuar ile ilgili net bilgi almak tabikide arkadaşım alıcak seçtigimiz hayvanı bilip bilmeden artistik yapıyonuz milleti galeyana getirip konuyu piç ediceksiniz sonra kızdı mı kızdı oluyoruz

bildiğim 1 site yok hocam fakat üslübun sert ceza yemiyesin dikkat et .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

merak ettim oda arkadaşı kapıyı açık bırakınca hayvan kaçtı gitti mi nasıl öldü?

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    CosTeR bunu yazdı

yav arkadaş hemen doluşmuş  ''hayvan severler'' biri demiş yine ölecek yav hocam bi git allah aşkına bilip bilmeden konusma şirinlik filan yaptıgımda yok zaten evlerinde besliyorlar 2 tane tavşan bilip bilmeden konşuyon gelmişin buraya oda arkadaşı sevicem diye çıkarmış yuvasında odanın kapısınıda açık unutunca olan olmuş

biride demiş online hayvan mı alıcan şikayet edelim siteyi filan cart curt siktir lan  insan satıyorlar amk bi ton kadın pazarlıyorlar sitelerde sen burada artistik yapıcam die şikayet edelim diyon insanın satıldıgı kiralandıgı siteyi şikayet etmeyen adam gelmiş buarada ne yazıyo

kardeşim benim online diye belirtmem öncelike fiyat-tür-resim-aksesuar ile ilgili net bilgi almak tabikide arkadaşım alıcak seçtigimiz hayvanı bilip bilmeden artistik yapıyonuz milleti galeyana getirip konuyu piç ediceksiniz sonra kızdı mı kızdı oluyoruz

yav he he  sonuçta bu parayla alacağın hayvanda aynı şekilde ölebilirliği olan bir canlı değilmi bu olasılık artık var bunu yok edemezsin ne olcak ölümsüz mü yapacak kız arkadaşın o tavşanı çok merak ediyorum  hayvanlara eziyetten başka hiç bir şey değil !

karakutu tarafından 11/Mar/14 02:43 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı

merak ettim oda arkadaşı kapıyı açık bırakınca hayvan kaçtı gitti mi nasıl öldü?

yok hocam merdiven boşlugundan aşagıya düşmüş çok ürkekdi zaten herhalde korktu birşeyden yada diger hayvanlardan birisi cıktı karşısına(evcil hayvan besleyen cok oldugundan yüksek bir ihtimal) 

Toplam Hit: 2052 Toplam Mesaj: 15