folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Peygamber Efendimize Saldırı

Peygamber Efendimize Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyhanoner
    beyhanoner's avatar
    Erkek

Yazı boyutunu büyütmek için         

Fransız France Soir, Alman Die Welt, İtalyan Corriere della Serra ile La Stampa ve İspanya’da Catalan El Periodico gazeteleri, Danimarka gazetesine destek için Hz.Muhammed karikatürlerini yayınladılar. France Soir, "Laik toplumda dini dogmalara yer yoktur" diyerek kapak sayfasında peygamberleri bulut üzerinde gösteren yeni bir karikatüre de yer verdi.

HZ.Muhammed karikatürü yayınlayarak kriz yaratan Danimarka gazetesine Avrupa’dan destek geliyor. Fransız France Soir gazetesi, Alman Die Welt, İtalyan Corriere della Serra ile La Stampa ve İspanya’da Catalan El Periodico gazeteleri, Hz.Muhammed karikatürlerini yayınlayarak Danimarka’nın Jyllands Posten gazetesine destek verdi. Fransız France Soir gazetesi, gerginliğe bir halka daha eklemesi olası yeni bir karikatüre de yer verdi. Bu karikatürde Hz.Muhammed, Hz.İsa, Hz.Musa ve Buda, bir bulutun üzerinde dururken resmediliyor. Karikatürde Hz.İsa, Hz.Muhammed’e, "Söylenme Muhammed... Burada hepimizin karikatürü çizildi" diyor.

"Evet, Tanrı’nın karikatürünü çizme hakkımız var" başlığını kullanarak, Danimarka’yı protesto eden Müslüman ülke ve İslami kesimlere meydan okuyan gazete, "Hoşgörüsüzlük" başlıklı başyazısında hoşgörüden bahseden İKÖ, Arap Ülkeleri Dışişleri Bakanları, Müslüman Kardeşler, İslami Cihad gibi kurum ve örgütlerin karikatüristlere yönelik tepkisini eleştirdi.

Gazetenin başyazısını yazan Serge Faubert karikatürleri de şu sözlerle yorumladı: "Kınanan resimlerde hiçbir ırkçı niyet ve hiçbir topluluğun yerilmesi isteği yok. Bazıları gülünç, bazılarıysa çok daha gülünç, işte hepsi bu. İşte bunu göstermek için karikatürleri yayınlıyoruz." "Hayır... Düşünce, inanç ve ifade özgürlüğünden dolayı hiçbir zaman özür dilemeyeceğiz" denen başyazıda, İslam dininin, tamamlaması gereken bir devrimi olduğu iddia edildi.

LÜTFEN BUNA BİR SON VERELİM...............................

recorderrrr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işte tipik bi haçlı zihniyeti,

farkındaysanız hemen haçlılar birleştiler , müslümanlar olarak hiç  Hz. İsa ya , Hz. Musa  ya  hakaretimiz oldu mu? yok , ama onlar özellikle kışkırtmak için yapıyorlar , aslında tüm islam alemi madem siz birleştiniz bizde ortak tavır alıp hepinizi boykot edeceğiz diye ortak bir bildiri yayınlasalar o zaman   geriadım atarlar ve bir daha böyle birşey yapmadan önce iyice düşünürler ,

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyhanoner
    beyhanoner's avatar
    Erkek
    Sana katılıyorum arkadaşım ve ekliyorum bu tür sitelerin hemen hecklenmesi gerek.O açıdan tüm hecker arkadaşlarımı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum...

recorderrrr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltarhan
    ltarhan's avatar
    Erkek
    peygamberimize saldırı bize saldırıdır bizler çok çalışıp kafirleri yenmeliyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coldvoice
    coldvoice's avatar
    Erkek
    Valla arkadaslar hackerlık bilsem yapcam ama dua etmekten baska bişey gelmiyor elimden......

sevmek güzeldir......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tastankalp
    tastankalp's avatar
    Erkek
    ya koskoca müslüman ülkeleri bir kaç tane itleri şerefsizleri dize getiremiyo ya ben artık bi şey diyemiyom

karanlığın en koyu vakti aydınlığın en yakın vaktidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    haberlerde söylediler bugün
    0202.2006 :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bunlar sokakta yapılacak iş olarak düşünmüyorum. buna anti cevap olarak DANİMARKA mallarını boykot etmek ten geçer. eğer kalbimizde azda olsa HZ: MUHAMMED ( SAV )'A  olan sevgi kırıntıları varsa marketde alışveriş yaparken aldığı markaya baksın danimarka mallarıise hiç dokunmaması tavsiye olunur!!!!!!

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rustem_27
    rustem_27's avatar
    Erkek
    bunların hepsi oyun peygamber efendimize yapılan büyük bi saygısızlık özelikle radikal islamcıları şiddete teröre çekmek istiyolar islamı kötü göstermeyi çok iyi başarıyolar.allahım herkese doğru yolu göstersin barış ve güzellik  dini islam tüm dünyaya hakim olsun..aMinnnnnnnnnn

Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

hojam forumda hacker arkadaslar bi aralar konu acio du 100 tane site ismi yaziodu hacklendi diodu bunca siteyi hackleyen adam 2 tane uyduruk gastenin sitesini mi hacleyemez bn hiç anlamiorum bu hack işinden ama hacker abilerim yaparsa güzel bi cihat olur derim

çocuktum,büyüdüm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu sene iltica yılı olarak belirlendi. bu sık olayları çok duyacaksınız. aman sokaklara dökülmeyi düşünmeyin çünkü sokağa dökülen hiçbir iş(mesele) sonuç bulmadı. 

tavsiyemi kulak arkası yapılmaması rica olunur. herkes çevresine onlarda çevresine duyurması fayda verir. aksi taktirde bi yol alamayız.   

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
Toplam Hit: 2295 Toplam Mesaj: 11