Philips TV Kurtarma Yazılımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Philips 32PFL3517H 1.061P MTK 5366 model televizyonun kurtarma yazılımı gerekiyor. Şase kodu vs gerekirse onu da verebilirim. TVyi güncelleme dosyası ile güncellerken 2 saat sürmesine rağmen takılı kaldığı için sorun oluşacağını bilmeme rağmen tvnin fişini çektim. Ama 15 dk sürer diyorlar, ama sürmedi işte. Alt başka modelinkini buldum yükledim ama tv doğru dürüst çalışmıyor. Philips servisinde çalışan  ya da ulaşabilen var ise kurtarma yazılımı lazım. PKG uzantılı oluyor. Müşteri hizmetleri ile çözemedim. Kartı vs yanmıştır SSP yenisi sipariş edilecek vs dedi telefonda.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam Tv'lerde kurtarma yazılımı diye birşey yok. Nromal firmware atarsın yükler.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=at&mid=Link_Software&ctn=32PFL3517H/12

Dukarıdaki adresten firmware dosyasını indir usbye doğru şekilde at.

Daha sonra televizyona bağlı tüm kabloları çıkart, televizyonun fişini çek.

Televizyonun fişini tak ama açma.

Bir 5 dakika bekledikten sonra televizyonu aç.

5 dakika daha bekledikten sora usb yi televizyona takıp yükleme işlemine başla.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kanallar da varmı program olarakusb ye atıp kurulcak şekilde

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bizim samsung smart olmadığındanmı güncelleme yapmıyo yoksa geri zekalımı? :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam Tv'lerde kurtarma yazılımı diye birşey yok. Nromal firmware atarsın yükler.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=at&mid=Link_Software&ctn=32PFL3517H/12

Dukarıdaki adresten firmware dosyasını indir usbye doğru şekilde at.

Daha sonra televizyona bağlı tüm kabloları çıkart, televizyonun fişini çek.

Televizyonun fişini tak ama açma.

Bir 5 dakika bekledikten sonra televizyonu aç.

5 dakika daha bekledikten sora usb yi televizyona takıp yükleme işlemine başla.

Zaten bunu uygularken dondu. İlerlemedi ve sonra tv firmwaresiz kaldı. Sonrada dediğin işlemi defalarca yaptım ama tv algılamadı. internetten pkg uzantılı loader dosyası buldum onunla açtı yükledi. TV çalıştı ama tv başka bir alt model oldu. Hdmi den görüntü almıyor sinyal yok diyor. Ardından bu bahsettiğin dosyayı denedim algılamadı tv. Manuel olarak ayarlar menüsünden flashın içindeki bu dosyayı güncelleme işlemi başlattığımda başarısız olarak değerlendiriyor. Yani başka bir tvye dönüştüğünden dolayı bu dosyayı başka bir tv olarak algıladığını düşünüyorum. Yani benim modelin pkg uzantılı ana firmware dosyası gerekiyor sanırım. Bu dosyadaki upd dosyası oluyor ve varolan sistemin üzerine yüklemiyor.

kaygusuz bunu yazdı

kanallar da varmı program olarakusb ye atıp kurulcak şekilde

Anlamadım.

DJ_Alper bunu yazdı

bizim samsung smart olmadığındanmı güncelleme yapmıyo yoksa geri zekalımı? :)

Kafalarına göre.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 1165 Toplam Mesaj: 5
televizyon philips güncelleme