PHP İle İlgili Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gue
    Gue's avatar
    Erkek
    1)- Lycos ta PHP site kurmak için Apache,EasyPHP etc. ye ihtiyaç var mıdır?
    2)-Bazı sitelerde hazır php site olduğunu duydum. Hangi siteler bunlar ve bu siteler ne adı altında bulunur(google den arıcam). Yükleyince nasıl kullanabilirim???
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HypNotic
    HypNotic's avatar
    Erkek
    Bedava php destekli forum Turkce:
    http://forum.myturkport.com/

Kargalar sürüyle, Kartal yalnız Uçar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek
    1)- Lycos ta PHP site kurmak için Apache,EasyPHP etc. ye ihtiyaç var mıdır?
    -- hyr bunları kurman gerekmez lycos da zaten bunlar kurulu...
    2)-Bazı sitelerde hazır php site olduğunu duydum. Hangi siteler bunlar ve bu siteler ne adı altında bulunur(google den arıcam). Yükleyince nasıl kullanabilirim???
    -- dediğin php nuke gibi hazır scriptlerdir. php ile yapılmış bunun gibi birçok hazır script wardır... www.phpnuke.org a bi göz at...

benden sana bi tavsiye önce php nin ne olduğunu öğren derim. körü körüne atlama. kullandığın şeyin ne olduğunu bilmez ve sırf ezberlediğin şeyleri uygularsan sürekli bölye tıkanırsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gue
    Gue's avatar
    Erkek
    Ya m3ert haklısın. PHP yi okumuş gerçekten bilen tüm arkadaşlardan özür diliyorum. Burada böyle hemen 2 saatte site kurayım demek saçma. Ama öte yandan benim bu işi kesinlikle yapmam gerekiyor. Yılın başında sınıftakilere bir site yapıcam sözü verdim ve her sorduklarında bitti bitecek dedim. Ama ben üşendim ve herşeyi 15 tatile bıraktım ve bir de baktımki yapyığım site bi *oka benzemiyor. 5 ayın sonunda böyle mi yaptın dicekler. O nedenle en azından php bir site den etkilenirler.
    Tekrar özür diliyorum ve phpnuke.org ta aradım bulamadım. Bir link rica ediyorum ve bunu nasıl kuracağımı da sölerseniz sevinirim
Toplam Hit: 1990 Toplam Mesaj: 4