folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Php"Ye Yeni Baslayan Varmi Aramizda?

Php"Ye Yeni Baslayan Varmi Aramizda?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

ehehe yok ögretmicem bende yeni ögreniyom :D yani geçen sene ögrendim bayaa sonra turkiyeye gittim geldim unuttum biraktim okul derken baska islerle ugrastim simdi baslamak istiyom ama motive olamiom.. bu yüzden benim gibi olanlar varsa birde hedefi varsa beraber ögrenelim veya yarisalim :P hani gaza geliriz belki bimem anladiniz mi

hüseyin aklımı başımdan aldı demiyon da :D 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    amele siee lan. simdi biraz ögrendikten sonra belirledimiz bi site yapmaya çalisicaz ama yalniz.. takilinca digerine sorcaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    valla ben html ve css i bitirdikten sonra php ye başlamaya niyetleniyorum ama yarına atıyorum :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

bende yeni başladım offline kaynaklar buldum bi kaç tane,örnekler falan...birde google'de php arşivi diye arat en başta çıkan bi site var (reklam olmasın :D ) ordaki minik örnekleri indirip çalışıyom..ziyaretçi defterleri,iletişim formları falan...! tavsiye ederim;) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

GrayWolf bunu yazdı:
    amele siee lan. simdi biraz ögrendikten sonra belirledimiz bi site yapmaya çalisicaz ama yalniz.. takilinca digerine sorcaz

gray hocam senle portal yapalım ama farklı bişey olsun piyasadaki diğer portalların arasından fırlasın.çekici bi ad bulalım önce biri adını duyunca vayy be oda

nesi falan desin ama bu iş için php bilgisinden cok hayal gücü ve sabıra ihtiyac var.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    eheuhe önce herkesin yaptigini ögrenelim sonra farkini yaparsin sen hayal gücüne kalmis evt :P ben baya bastan basliom yani xhtml & css ama gundüz çalisiom bi geceleri ögrenebiliom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:

ehehe yok ögretmicem bende yeni ögreniyom :D yani geçen sene ögrendim bayaa sonra turkiyeye gittim geldim unuttum biraktim okul derken baska islerle ugrastim simdi baslamak istiyom ama motive olamiom.. bu yüzden benim gibi olanlar varsa birde hedefi varsa beraber ögrenelim veya yarisalim :P hani gaza geliriz belki bimem anladiniz mi

yaklasık 2,5 senedir calısıcam calısıcam diye kendimi yiyip bitiriyorum :D ve üstüne kitap aldım.. yetmedi vidyolar dökümanlar.. sadece bi gün calısabildim.. bi dahada calısamadım.. kafeden dolayı vakit bulamıyorum :p bulsamda calısamam.. ortam uygun diil.. :D kurtulus vakti yakındır :P insallah o zaman kafayı werecm bu ise ;)

Yetim düşler bekçisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    eheh bende dün aksam phpye ilk adimi attim :P  degiskenleri ögrendik hadi bakalim :D
Toplam Hit: 1984 Toplam Mesaj: 19