folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ping Oranlarım Çok Yüksek

Ping Oranlarım Çok Yüksek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    uydunet kullanıyorum nedeni bilinmez ping oranlarım çok yüksek örneğin şimdi bi 39 a iniyo 228 e çıkıyo 320 oluyo sürekli bi dalgalanma var internetle çalışan herşey kapalı olduğu halde böyle.Acaba bu uydunettenmi kaynaklanıyo yoksa warez kullandığım için botnet filanmı oldum biyeremi saldırıyo makina anlayamadım.Sizce ne yapmalıyım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    merak ....hocam hangı  hızda  kullanıyorsun ve ne kadara  kullanıyorsun ve  bundan baska  sorunun varmı :|

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Hocam 1mbitlik kullanıyorum 39 ytl başka sorunumda yok.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    uyduneti aradım hizmet mükemmel direk telefona çıktılar.bi hız testi yaptırdılar netten kendi sitelerinden 1mbit lik bağlantı 768 gösteriyodu.direk arıza kaydını aldılar.akşam 10 dan sonra sorun çözülücekmiş bide e-mail aldılar sorun çözülünce oraya mail gelicekmiş.gerçekten çok güzel hizmeti adsl gibi 2 saat telefonda bekleyip arıza kaydı almamak için insanı oyalamıyolar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    agustosda  ttnet le anlasmam bıtıyor  dırek uydu nete  gecıyorum :D

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Firewall yok mu hoca? Rootkit bulaştıysa gmer, rootkit revealer (gibi anti-rootkit programlarıyla) ile bir tarat makinayı.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

ben artık virüslerle uğraşmıyorum. uğraşmanında faydasız olduğunu gördüm 1-2 günde bir yedeğimi kuruyorum mis gibi...

her bulduğum programı kurmuyorum. özellikle warez sitelerinden aldığın crackli programlar %100 virüslü olur.

%99 falan deil.. %100 diyorum. Crack.exe ye virüs koymayan cracker cracker deildir zaten:D

internette beleşe kimse bişi yapmaz unutmayın! 

"Geri geri çıkarken, biiip biiip sesi çıkaran araçların seslerini zil sesi yapmayı sevenlerin buluşma noktası" diye bi grup açsam katılır mısın lan feysbuk"ta?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek
    20 leva ödüyorum siteye göre değişiyo bazen 400 - 500 kb/s bazen 4 - 7 mb/s 

...
Toplam Hit: 1411 Toplam Mesaj: 8