folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Pinterest Te Olan Bir Grafik Dosyasini Başka Bir Siteden Ücretsiz Lisansli İndirsek Telif Hakkı Olur Mu ?

Pinterest Te Olan Bir Grafik Dosyasini Başka Bir Siteden Ücretsiz Lisansli İndirsek Telif Hakkı Olur Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

pinterest te olan bir grafik dosyasini başka bir siteden ücretsiz lisansli indirsek telif hakkı olur mu ?

lisans dosyasının içeriği şu şekilde;

Free for personal and commercial use.

DO NOT:

- change the license

- resell

- put on other website, archive or database

Support us. Copy this code on your website thanks!

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Burada önemli olan o grafiğin asıl kime ait olduğu. Pintereste kullanılmış ama belki oda başkasından aldı?

Zaten içinde kisisel ve ticari kullanimlar için ücretsiz diyor.

Sadece bu grafigi alip satmanı istemiyor. Grafigin sahibi bu diye belirtmeni istiyor bu kadar.

Benim anladıgım bu.  Ben olsam kullanırdım. Tabi özel değilse grafiğide koysaydın neymiş ??

Bazı siteler digitalde ne yaparsan yap ama basılı kullanma diyor

Bununla ilgili konu acmistim. Bazi siteler lisansta çok katı. Hem digital hem basılı para istiyor. Tek resimi sergide kullanmaya 500 tl istediler bizden.

Free yazıyorsa korkma ama bunu nerde kullanacaksın mesela ? Logoysa tekrar düşün. Ancak bir derginin bir köşesinde paylasacaksan sorun olmaz.

Birde grafigin tamamini mi yoksa bir parcasinimi kullanacaksin ?

Tam ne icin ne grafigi belirtseydin keske :))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Burada önemli olan o grafiğin asıl kime ait olduğu. Pintereste kullanılmış ama belki oda başkasından aldı?

Sadece bu grafigi alip satmanı istemiyor. Grafigin sahibi bu diye belirtmeni istiyor bu kadar.

Benim anladıgım bu.  Ben olsam kullanırdım. Tabi özel değilse grafiğide koysaydın neymiş ??

Bununla ilgili konu acmistim. Bazi siteler lisansta çok katı. Hem digital hem basılı para istiyor. Tek resimi sergide kullanmaya 500 tl istediler bizden.

Free yazıyorsa korkma ama bunu nerde kullanacaksın mesela ? Logoysa tekrar düşün. Ancak bir derginin bir köşesinde paylasacaksan sorun olmaz.

kitap kapağı için kullanıcam 

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    KasiRGamsi bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

kitap kapağı için kullanıcam 

Biz hiç düşünmedik siteyi aradik sorduk. Onlar direk kullan kullanma dediler. Yada varsa bedelini soylediler. 

Kafan rahat olur.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

pinterest te olan bir grafik dosyasini başka bir siteden ücretsiz lisansli indirsek telif hakkı olur mu ?

lisans dosyasının içeriği şu şekilde;

Free for personal and commercial use.

DO NOT:

- change the license

- resell

- put on other website, archive or database

Support us. Copy this code on your website thanks!

Kişisel ve ticari kullanım için ücretsizdir.

ŞUNLARI YAPMA:

- lisansı değiştirme

- satma

- diğer web sitelerine, arşivlere veya veritabanlarına koyma

Bizi destekleyin. Web sitenize bu kodu kopyalayın!

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1085 Toplam Mesaj: 5
grafik