folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Pioneer Avic-700Bt Araba Teyp Cihazı Sorun

Pioneer Avic-700Bt Araba Teyp Cihazı Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

Hayırlı akşamlar arkadaşlar sorunum şu bende Pioneerın Avic 700BT isimli DoubleTeyp var 2.0 firmware sürümü vardı ancak ben kendi sitesinden 3.0 vardı onu indirdim bununla uğraşanlar bilirler test mode var sd carda atıp cihazı Test mode ile açıp my filesın yedeğini aldım ve o elimde mevcut daha sonra Menü Map Eject Ve Reset Tuşu ile mavi ekrana gelip WINCEIMG sd card update yaptım ve tekrar Test mode girip yedeklediğim dosyayı my filese tekrar yükledim ardından 3.0 yazılımının dosyalarını my filese üzerine attım ve cihaza reset attım ve açtım ancak açılınca "Cihaz başlatılıyor lütfen bekleyiniz" diye mesaj ekrandan gitmedi sonrasında ben tekrardan mavi ekran sayfasına gelip ordan 3.0'ın dosyasındaki WINCEIMG sc card update yaptım ve Test mode girip my files'e tekrardan 3.0 dosyalarını attım bu seferde açılırken pioneer ekranında kalıyor ve tekrardan sadece eski sürüm 2.0 yani kendi yedeklediğimi bile atsam açılmıyor pioneer ekranında kalıyor ancak şunuda söyleyim benden dolayı bir hata olabilir tabiki bilmiyorum https://www.youtube.com/watch?v=vBWd2gJQQGg gösterdiği gibi bende o mavi ekranda wince update haricinde diğer seçeneklerlede oynamıştım mmc gibi adını hatırlamadığım ama şu resimdeki https://pp.vk.me/c424429/v424429022/66c3/DRXEWI2Oyxc.jpg seçeneklerle de oynamıştım ve sonuçta bendende sorun olmuş olabilir cihazı nasıl şimdi yüklemem lazım ne yapmam lazım hiç bir fikrim yok iyice kafam karıştı yardım edecek arkadaşım varsa şimdiden sağolsun. Saygılar...

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info