folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Pirana Adamı Böle Eder

Pirana Adamı Böle Eder

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Siz takılın hoca,bizim denizlerde ne piranha var ( zaten tatlısu balığı ) ne de bu denli saldırgan ve büyük köpekbalığı,memleketim denizlerinde köpekbalığı saldırı vakası nadirdir,bunu yapan herhalde büyük beyaz köpekbalığı falandır,ağız açıklığı onu gösteriyor,tek lokmada almış adamın kıç tarfını.

Akdenizde açıkta varsa vardır böyle saldırgan cinslerden,diğer türler genelde zararsızdır,bişey yapmazlar.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatsam
    fatsam's avatar
    Erkek
    pirana adamın tek zikini yememiş :D

bende hacker olmak istioomm.fatsalı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nemesis
    Nemesis's avatar
    Erkek
    a.q abi bu ne yawww böle pişi ne gördüm ne duydum diicem ama yalan olcek duymuştum ama görmedim:))) gördüm ya ölsemde gam yemem artık . . .

!!! ---Biomedical Technician---!!! .."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    ulan şu fani dünyada bi yüzme zevkimiz vardı. sırf sırf tırsmıyım diye jaws ı bile izlemedim. artık kalabalık yüzerim milleti yem diye atarım ben kaçarım. 8)

F.K.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiTaMiN
    WiTaMiN's avatar
    Erkek
    valla müridler bu dalgıçlar hak edior su altı kameraları ile köpek balıklarının götlerine kadar gidip çekim yapıolar. bence o dalgıc elinde kamera ile çiftleleşen köpek balığını çekerken azgın erkek köpek balığının saldırısına maruz kalmış eee hak etmiş ipne ne işi var onun okyanusda adamın a.k lar böle :)
Toplam Hit: 8445 Toplam Mesaj: 36